– Wiem, co powiedział Mourinho, ale czy mogę to skomentować? Powiedział to samo, co mówiła moja nauczycielka, że dużo gadam. No to się zamknę – powiedział Jürgen Klopp po wygranym 2:0 meczu z Mainz. – Teraz nie jestem przygotowany, żeby o tym myśleć. Skończył się mecz. Nie mam pojęcia czy to wojna psychologiczna. W każdym razie, będę siedzieć cicho.
Klopp: Dużo gadam? No to się zamknę
Odpowiedź trenera Borussii
REKLAMA
Komentarze (39)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się