REKLAMA
REKLAMA

Casemiro: To jest niczym sen

Brazylijczyk zadebiutował w pierwszej drużynie
REKLAMA
REKLAMA

Casemiro zadebiutował dzisiaj w pierwszej drużynie Realu Madryt. Brazylijczyk jest siedemnastym zawodnikiem ze szkółki, który dostał szansę od José Mourinho. Piłkarz Castilli dziękował po meczu trenerowi i obiecał walkę o następne występy. „Jestem zadowolony. Chcę podziękować za zaufanie, będę ciągle pracować. To, co się dzisiaj stało, jest niczym sen, jednak chcę pracować, żeby otrzymać kolejne szanse, czy to w Castilli, czy w pierwszej drużynie. Chciałbym, żeby ludzie mnie poznali w naturalny sposób. Będę dalej pracować i spróbuję dać szansę prasie i kibicom, żeby mnie poznali. Ja znałem tutaj Marcelo i Kakę, poznałem ich w reprezentacji, jednak odczucia na treningach z pierwszą drużyną były niesamowite", powiedział Casemiro.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

REKLAMA