REKLAMA
REKLAMA

Wspólny obiad kilku zawodników

I ciekawe wydarzenia po nim
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj po treningu kilku zawodników spotkało się na wspólnym posiłku. W restauracji Asador Donostiarra obecni byli Essien, Carvalho, Modrić, Özil, Varane, Nacho, Pepe, Ramos, Adán, Jesús i Khedira. Głośno było też o wydarzeniach po wyjściu piłkarzy z posiłku. Mesut Özil nie mógł odpalić swojego Ferrari 458 Italia i musiał udać się po mechanika. Z kolei Nacho przy cofaniu swoim Audi Q7 najechał na Porsche Sergio Ramosa.

Zdjęcia sprzed restauracji znajdziecie tutaj.

Uaktualnienie: Nacho wytłumaczył się z całej sytuacji. Oto nasza notka z Facebooka: "Nacho tłumaczy się na Twitterze: 'Dla tych, którzy pytają: ja nie uderzyłem żadnego auta. To był parkingowy'. Szybka życiowa rada od starszego kolegi - Arbeloa: 'Następnym razem zostaw napiwek'."

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

REKLAMA