- Jestem dumny z otrzymania tak pięknej nagrody z rąk Jej Wysokości Królowej Hiszpanii. Po raz kolejny, jak przy wszystkich nagrodach otrzymanych w karierze, chcę podziękować tym, którzy mnie wybrali czy nagrodzili indywidualnie, ale przede wszystkim dziękuję kolegom i trenerom drużyny, ponieważ bez nich to nie byłoby możliwe. Chcę też bardzo wyjątkowo zadedykować tę nagrodę wszystkim kibicom Realu Madryt. To był dla mnie wielki zaszczyt, po tylu latach spędzonych w Hiszpanii, poznać Ich Królewskie Wysokości, Księżną Letycję, Księcia Filipa oraz Infantkę Elenę, to trzy bardzo sympatyczne i bliskie sportowi osoby - powiedział Cristiano Ronaldo po otrzymaniu nagrody Wspólnoty Iberoamerykańskiej.
Cristiano: Nagrodę dedykuję wszystkim kibicom
Kilka słów od Portugalczyka
REKLAMA
Komentarze (45)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się