REKLAMA
REKLAMA

Portsmouth nie chce Savioli

Tony Adams uważa Argentyńczyka za zbytecznego
REKLAMA
REKLAMA

Tony Adams, trener Portsmouth, wykluczył możliwość transferu Javiera Savioli, napastnika Realu Madryt, zaznaczając, że chce widzieć u siebie piłkarzy z doświadczeniem w grze w Premier League i dobrą wytrzymałością fizyczną. Dyrektor wykonawczy The Pompeys, Peter Storrie, powiedział wczoraj, że klub prowadził rozmowy z Królewskimi w sprawie transferu napastnika.

Sam Adams zaznaczył, że nie jest zainteresowany usługami Savioli i twierdzi, że nigdy nie wykazywał poważniejszej chęci na zakup 27-latka. "Potrzebuję ludzi, którzy dobrze znają ligę i bardzo dużo biegają", oświadczył trener dla Sky Sports News.

- Na to potrzeba czasu, nawet bardzo dobrym piłkarzom przystosowanie się do Premier League może zająć pół roku - dodał Adams. - Jeśli więc poszukuję zawodników, wymagam pewnego przygotowania fizycznego.

Kiedy jeden z dziennikarzy zasugerował, że Saviola takich wymagań nie spełnia, Tony Adams odpowiedział: "I być może dlatego nie wezmę go".

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

REKLAMA