Menu
/ RealMadryt.pl

Prosto z Londynu: Kolejny cykl newsów RealMadryt.pl

RealMadrid.pl ponownie na posterunku

Po niezwykle udanym, i owocnym w relacje pobycie redaktorów RealMadrid.pl w austriackim Irdning, gdzie drużyna wciąż przygotowuje się do rozpoczynającego się już za miesiąc sezonu 2008/09, na naszych czytelników czeka kolejna niespodzianka. Będzie nią kolejny cykl newsów, które tym razem docierały będą do Was prosto z Londynu. Tam, już w najbliższy weekend, Real Madryt weźmie udział w drugiej edycji turnieju organizowanego przez Arsenal, Emirates Cup.

Drużyna przyleci do Londynu dopiero w piątek wieczorem, jednak już od dziś RealMadrid.pl, w postaci mojej skromnej osoby, będzie informowało Was m.in. o tym, co o turnieju oraz o związanych z Realem transferowych zawirowaniach pisze brytyjska prasa. Jeśli nadarzy się taka okazja, będę starała się informować Was także o innych ciekawostkach pojawiających się we wciąż spekulujących angielskich dziennikach.

Na sam początek natomiast zapraszam na krótką, wirtualną wycieczkę pod Emirates Stadium (linki do zdjęć znajdują się poniżej). Pod stadion Arsenalu wybrałam się wczoraj późnym popołudniem wraz z Sarahjane (ci, którzy zaglądają na angielską wersję naszej strony zapewne koleżankę kojarzą), aby sprawdzić, czy zastaniemy tam coś ciekawego. Wokół panował jednak wręcz przytłaczający spokój, rozpraszany jedynie chwilami przez przejeżdżające na rolkach dzieci bądź chińskich turystów robiących zdjęcia.

Gdy przechadzałyśmy sie wokoło z powiewającą na wietrze flagą Realu, przeszedł obok nas pewien Anglik, który na widok nas robiących sobie zdjęcia pod herbem Arsenalu z flagą z herbem Realu, pokiwał głową i powiedział: 'That's not fair, that's not fair!'. Później zapytał, czy przyjechałyśmy na turniej, po czym usłyszawszy odpowiedz uśmiechnął się i odszedł. Chwilę później natomiast zaczepiło nas dwóch Turków, przypominających nam mecz Realu z Galatasaray, w którym to Real przegrał walkę o Superpuchar Europy.

Na chwilę obecną żegnam się i serdecznie pozdrawiam ze słonecznego Londynu. Bądźcie z nami!

Zaczęłyśmy od znalezienia wejścia dla prasy ;)
Armaty ustawione przed stadionem...
...tak, nie mogłam się powstrzymać ;)
Stadion w całej okazałości
I pustki wokoło
'That's not fair!' uhhh
Trochę mojej weny twórczej
...której tutaj juz zabrakło
Tak, flagę wieszałyśmy wszędzie tam, gdzie tylko się dało ;)
Pod stadionem wraz z Sarahjane
Zapowiedź kolejnych spotkań
Stacja 'Arsenal' w londyńskim metrze

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!