REKLAMA
REKLAMA

AS: Florentino spełni obietnicę wyborczą, socios dostaną wyjątkowe koszulki

Real Madryt przygotowuje się do realizacji jednej z obietnic wyborczych Florentino Péreza. Jak informuje AS, w marcu każdy z blisko 100 tysięcy socios otrzyma specjalną koszulkę, której nie będzie można kupić w oficjalnych sklepach klubu.

REKLAMA
REKLAMA
AS: Florentino spełni obietnicę wyborczą, socios dostaną wyjątkowe koszulki
La Socia. (fot. Instagram)

Podczas kampanii przed czerwcowymi wyborami na prezesa Realu Madryt Florentino Pérez zapowiedział, że w przypadku zwycięstwa każdy socio otrzyma oficjalną, wyjątkową koszulkę z ekskluzywnym oznaczeniem. Obietnica obejmowała wszystkich członków klubu bez względu na wiek, płeć czy staż. Pérez wygrał wybory z Enrique Riquelme, zdobywając około 65% głosów, a teraz klub szykuje się do pierwszej edycji specjalnego trykotu.

Według Asa koszulka ma być projektowana każdego roku w inny sposób, dzięki czemu każda kolejna edycja będzie niepowtarzalna i stworzy kolekcję dostępną wyłącznie dla socios Realu Madryt. Klub ma ich obecnie niemal 100 tysięcy. Specjalne stroje nie trafią do sprzedaży nawet w oficjalnych sklepach Realu.

REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza koszulka, nazwana La Socia, zostanie przekazana socios w marcu 2027 roku. Nieprzypadkowo wybrano właśnie ten termin. 6 marca Real Madryt będzie świętował 125. rocznicę powstania klubu, dlatego jubileusz znajdzie swoje miejsce zarówno w projekcie, jak i nadrukach na stroju.

Real Madryt skontaktuje się wcześniej z każdym socio, aby ustalić odpowiedni rozmiar koszulki. Tym samym jedna z najbardziej charakterystycznych obietnic Florentino z ostatnich dni kampanii wyborczej zostanie spełniona.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

REKLAMA