Marc Cucurella, Kylian Mbappé i Ibrahima Konaté pojawili się dzisiaj w ośrodku treningowym Królewskich. Cała trójka przeszła pierwszą część badań medycznych, a następnie dołączyła do pracy w Valdebebas. Po treningu zawodnicy mają udać się do Hospital Blua Sanitas Valdebebas, gdzie przejdą pozostałe testy.
Dla Cucurelli i Konaté jest to początek przygotowań z Realem Madryt po letnich transferach. Obaj otrzymali dłuższy urlop ze względu na udział w mundialu i dlatego nie mogli wcześniej pracować z José Mourinho. Mbappé również dopiero teraz rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu po odpoczynku związanym z występem reprezentacji Francji w turnieju.
Na poniedziałek planowany był także powrót Jude'a Bellinghama i Auréliena Tchouaméniego. Wcześniej Cadena COPE informowała, że cała piątka ma tego dnia dołączyć do zespołu. W pierwszym komunikacie Real Madryt poinformował jednak wyłącznie o Cucurelli, Mbappé i Konaté i na razie nie przekazał żadnych szczegółów dotyczących Anglika i Francuza.
Powrót kolejnych uczestników mundialu sprawia, że kadra Mourinho jest już coraz bliższa kompletu. Real Madryt rozpoczął przygotowania 13 lipca, a zawodnicy, którzy występowali latem w reprezentacjach, otrzymali dodatkowe dni odpoczynku i dołączali do drużyny stopniowo.
Królewscy mają już za sobą sparingi z Fiorentiną i Ferencvárosem. Kolejnym sprawdzianem będzie środowe spotkanie z Deportivo A Coruña o Trofeo Teresa Herrera.
Aktualizacja 13:15: Klub poinformował, że badania przeszedł również Aurélien Tchouaméni.
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się