– Naprawdę nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Jesteśmy bardzo smutni, odczuwamy wstyd. Przepraszamy cały nasz naród. Daliśmy im wiele nadziei, ale nie daliśmy rady. Mam nadzieję, że w kolejnych turniejach zagramy lepiej. W kolejnych turniejach zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Ja też przez całą karierę w reprezentacji zrobię wszystko, żeby ten turniej poszedł w zapomnienie.
– Gramy w bardzo dużych klubach i musieliśmy pokazać to na boisku. Tak nie powinno było być. W dwóch meczach nie strzeliliśmy gola, a musieliśmy wygrać. Przepraszamy cały nasz naród.
– Nie ma żadnego problemu z relacjami w drużynie. Po prostu na boisku nie zrobiliśmy tego, co chcieliśmy. Nie daliśmy rady, nie potrafiliśmy tego zrobić. Nie strzeliliśmy gola. Bardzo wcześnie go straciliśmy, nie było tego w planie. Chcemy zrobić wszystko, żeby ten turniej poszedł w zapomnienie. Przepraszamy.
Komentarze (7)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się