REKLAMA
REKLAMA

Asysta Endricka i gol Nico Paza [VIDEO]

Wygrana Lyonu i porażka Como.

REKLAMA
REKLAMA
Asysta Endricka i gol Nico Paza [VIDEO]
Nico Paz. (fot. Getty Images)

W Como obejrzeliśmy naprawdę szalone spotkanie. Gospodarze prowadzili już 2:0 po golach Álexa Valle i Nico Paza, który tuż przed przerwą popisał się bardzo ładnym trafieniem, ale Inter zdołał jeszcze przed zejściem do szatni złapać kontakt, a po zmianie stron całkowicie odwrócił losy meczu. Marcus Thuram ustrzelił dublet, do siatki trafili też Carlos Augusto i Denzel Dumfries, a Como odpowiedziało już tylko golem Lucasa da Cunhi z rzutu karnego. Ostatecznie zespół Césca Fàbregasa przegrał 3:4, choć przez długi czas miał ten mecz pod kontrolą.

Nico Paz, którego Real Madryt chce odzyskać latem, ma w tym sezonie 12 goli i 6 asyst w 35 występach dla Como we wszystkich rozgrywkach.

REKLAMA
REKLAMA

Wyjściowy skład dostarczony przez Superscore


Lyon wygrał u siebie z Lorient 2:0, a swój wkład w ten rezultat miał też wypożyczony z Realu Madryt Endrick. Brazylijczyk pojawił się na boisku po przerwie i niemal od razu zaliczył asystę przy trafieniu Romana Jaremczuka na 1:0. Później wynik na 2:0 ustalił Corentin Tolisso, a dla Endricka był to kolejny udany wieczór po zimowych przenosinach do Francji.

Jego bilans w Lyonie od momentu przyjścia do klubu wynosi już 6 goli i 5 asyst w 15 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Wyjściowy skład dostarczony przez Superscore

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA