Zawodnicy Realu Madryt stawili się dziś w Valdebebas, gdzie zakończyli boiskowe przygotowania do kolejnego spotkania w tym sezonie. Jutro, w sobotę 4 kwietnia, o 16:15 Królewscy w wyjazdowym starciu zmierzą się w La Lidze z Mallorcą, a ten mecz w Polsce będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1 w serwisie CANAL+ Online.
Dzisiaj do pracy z grupą wrócili Vinícius i Federico Valverde. Wczoraj Brazylijczyk pozostał w klubowych budynkach, a Urugwajczyk otrzymał dzień wolny, przy czym pomocnik jest zawieszony na to spotkanie.
Królewscy podali, że Thibaut Courtois, Ferland Mendy i Rodrygo kontynuowali proces rehabilitacji.
Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:
Rodrygo Goes kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 2 marca zerwał więzadło krzyżowe przednie i łąkotkę boczną prawej nogi.
Ferland Mendy kontynuował rehabilitację. Francuz 11 marca nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego uda w prawej nodze.
Thibaut Courtois kontynuował rehabilitację. Belg 17 marca nabawił się kontuzji mięśnia prostego przedniego prawego uda.
Trening rozpoczął się od ćwiczeń ruchowych i szybkościowych. Następnie realizowano zagadnienia taktyczne i pracowano nad rozgrywaniem akcji. Później rozegrano minimecz, a na koniec oddawano strzały i pracowano nad rzutami wolnymi.
Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się