REKLAMA
REKLAMA

Ostatni trening przed Benficą

Królewscy pojawili się dzisiaj w Valdebebas i zakończyli boiskowe przygotowania do środowego spotkania z Benficą.
REKLAMA
REKLAMA
Ostatni trening przed Benficą
Antonio Rüdiger i Kylian Mbappé podczas dzisiejszego treningu w Valdebebas. (fot. realmadrid.com)

Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie zakończyli przygotowania do kolejnego spotkania w tym sezonie. W środę o godzinie 21:00 Królewscy zmierzą się w Lidze Mistrzów z Benficą, a w Polsce ten mecz będzie można obejrzeć na kanale CANAL+ Extra 4 w serwisie CANAL+ Online.

Klub poinformował, że Éder Militão, Dean Hujisen, Jude Bellingham i Dani Ceballos kontynuowali proces rehabilitacji. Rodrygo Goes ponownie trenował na pełnych obrotach.

REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze rozpoczęli trening od rozgrzewki na murawie. Następnie podzielili się na grupy i pracowali nad szybkością reakcji. W kolejnej części wykonali ćwiczenia utrzymania piłki, a potem część taktyczną. Na zakończenie rozegrali mecz i ćwiczyli rzuty wolne.

Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:

  • Éder Militão kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 7 grudnia 2025 roku naderwał mięsień dwugłowy w lewym udzie z uszkodzeniem ścięgna.
  • Jude Bellingham kontynuował rehabilitację. Anglik 1 lutego 2026 roku nabawił się kontuzji mięśnia półścięgnistego lewej nogi.
  • Dean Huijsen kontynuował rehabilitację. Hiszpan 20 lutego nabawił się kontuzji łydki w prawej nodze.
  • Dani Ceballos kontynuował rehabilitację. Hiszpan 21 lutego nabawił się kontuzji mięśnia płaszczkowatego w prawej nodze.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA