W Valdebebas od godziny 11:00 trwa ostatni trening Realu Madryt przed spotkaniem Ligi Mistrzów z Benficą. Ten mecz rozpocznie się w środę o godzinie 21:00. Podczas ostatnich zajęć z zespołem trenowali nie wszyscy zawodnicy:
- Éder Militão kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 7 grudnia 2025 roku naderwał mięsień dwugłowy w lewym udzie z uszkodzeniem ścięgna.
- Jude Bellingham kontynuował rehabilitację. Anglik 1 lutego 2026 roku nabawił się kontuzji mięśnia półścięgnistego lewej nogi.
- Dean Huijsen kontynuował rehabilitację. Hiszpan 20 lutego nabawił się kontuzji łydki w prawej nodze.
- Dani Ceballos kontynuował rehabilitację. Hiszpan 21 lutego nabawił się kontuzji mięśnia płaszczkowatego w prawej nodze.
Zapraszamy na transmisję Real Madrid TV z pierwszego kwadransa tych zajęć:
NA ŻYWO W RM PLAY [lepsza jakość; wymagana rejestracja]
NA ŻYWO W REALMADRID TV [gorsza jakość; bez rejestracji]
* * *
Spotkanie z Benficą będzie można obejrzeć na kanale CANAL+ Extra 4 w serwisie CANAL+ Online.
Aktualizacja: Czterech kontuzjowanych nie trenuje z zespołem. Z drużyną ćwiczy Rodrygo Goes.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się