REKLAMA
REKLAMA

COPE: Asencio będzie gotowy, Rodrygo odczuwa ból, a występ Rüdigera stoi pod znakiem zapytania

Najnowszy raport na temat stanu zdrowia graczy.
REKLAMA
REKLAMA
COPE: Asencio będzie gotowy, Rodrygo odczuwa ból, a występ Rüdigera stoi pod znakiem zapytania
Raúl Asencio. (fot. Getty Images)

Real Madryt ma za sobą wymagający półfinał Superpucharu Hiszpanii z Atlético, ale zwycięstwo okupił kolejnymi problemami zdrowotnymi. Najnowszy meldunek w tej sprawie przekazał Miguel Ángel Díaz z Cadena COPE.

Najlepsza wiadomość dotyczy Raúla Asencio. Obrońca ma być gotowy na niedzielny finał z Barceloną, a jego zejście w końcówce półfinału miało wynikać z przeciążenia i skurczów.

REKLAMA
REKLAMA

Gorzej wygląda sytuacja Antonio Rüdigera. Niemiec ponownie jest niepewny występu, a sztab medyczny będzie monitorował stan jego kolana po kolejnych testach i jutrzejszym treningu. W hiszpańskich mediach zwraca się też uwagę na to, że po spotkaniu obrońca opuszczał stadion wyraźnie utykając.

Pod obserwacją pozostaje również Rodrygo. Według informacji COPE Brazylijczyk odczuwa dolegliwości w rejonie mięśni dwugłowych uda, a w sobotę mają odbyć się kolejne badania, które dadzą odpowiedź, czy będzie mógł zagrać w finale.

Wciąż realny jest za to powrót Kyliana Mbappé. Napastnik wraca do gry po skręceniu kolana i ma dzisiaj dołączyć do drużyny w Arabii Saudyjskiej, by jutro trenować z kolegami przed finałem.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

REKLAMA