REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejsze okładki

Wypożyczenie Endricka i świąteczne wywiady to główne tematy na piątkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejsze okładki
Fot. X

MARCA

Article photo

REKLAMA
REKLAMA

„Endrick - Mission: Impossible?” – MARCA zadaje takie pytanie, bo od Grosso w 1964 roku ani jeden wypożyczony napastnik nie wrócił, by zatriumfować w Realu Madryt. Brazylijczyk poprzez wypożyczenie szuka paszportu do powrotu i odciśnięcia swojego piętna, co nie udało się Eto'o, Joviciowi, Moracie, Soldado… Jego przyjście rozpaliło „Endrickomanię” zanim w ogóle pojawił się w Lyonie.

Na górze: Espanyol ustawi siatki, by chronić Joana Garcíę – przez strach o rzucanie przedmiotami w bramkarza Barcelony.

Na dole: Atlético ustala cenę za Raspadoriego – odejdzie tylko za 22 miliony – na razie oferta Romy jest bardzo daleko; Díaz-Flor odchodzi na emeryturę po 38 latach – szef ośrodka Blume; „Nie byłby drugim pilotem Alonso... Ani nikogo” – wywiad z Jesusem Calleją. 

AS

Article photo

„Było warto” – AS rozmawia z Rafą Nadalem, który podsumowuje swoją karierę. Wypowiedzi z okładki: „Nie żyję z myślą, że byłem tenisistą. To zamknięty etap”; „Bawi mnie, że mówią, iż Alcaraz jest rozkojarzony: wyniki mówią coś innego”; „Bycie któregoś dnia kapitanem kadry w Pucharze Davisa? Dlaczego nie... Może być zabawnie”.

Na dole: Real prosi o faktury – Sprawa Negreiry – Królewscy wnoszą o dostęp do audytów Barcelony w latach 2010-2018; „Dzwoniły historyczne kluby” – Monchi może wybierać z ofert i skupia się na San Fernando – „Nie tęsknię za presją”; „Mój cel to zajęcie miejsca w pierwszej piątce sezonu MotoGP” – Fermín Aldeguer odwiedził siedzibę dziennika.

REKLAMA
REKLAMA

Mundo Deportivo

Article photo

„Flickowych Świąt” – Mundo Deportivo poprzez zdjęcie na wyłączność przekazuje, że trener Barcelony wzniósł z gazetą toast, by złożyć świąteczne życzenia czytelnikom i kibicom. Po pierwszym udanym sezonie zobowiązuje się do pozostania na drodze triumfów.

Na boku: prezent najlepszego Espanyolu – Omar, Expósito i Romero świętują wspaniały moment Papużek; rynkowe „perełki”, którym w 2026 roku wygasają kontrakty; „Zimowe medale w Hiszpanii to cud” – wywiad ze snowboardzistką Queralt Castellet; w sobotę dodatek o Dakarze; reklama kalendarza Barcelony.

Sport

Article photo

„Liga Mistrzów to nasz cel w 2026 roku” – Sport zapowiada wywiad z Fermínem Lópezem w El Campillo, który dokonuje podsumowania wielkiego roku, jaki przeżył w Barcelonie. Pomocnik Blaugrany jasno widzi swoją przyszłość: „Mam nadzieję, że pozostanę zawsze związany z Barceloną”.

Na dole: Barcelona gotowa do wzmocnienia się w zimowym okienku – by pokryć długą nieobecność Christensena.

Na boku: wielkie życzenie strażnika Espanyolu – „Trzeba cieszyć się każdym dniem, by osiągnąć w tym sezonie wielkie rzeczy”, mówi Dmitrović; Vinícius szachuje Real Madryt – nie otwiera się na przedłużenie umowy; Święta daleko od domu dla koszykarzy – reportaż gazety.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA