REKLAMA
REKLAMA

Ostatni trening przed Sevillą

Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie zakończyli przygotowania do meczu z Sevillą.
REKLAMA
REKLAMA
Ostatni trening przed Sevillą
Rodrygo Goes podczas dzisiejszego treningu w Valdebebas. (fot. realmadrid.com)

Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie zakończyli boiskowe przygotowania do najbliższego spotkania z Sevillą w La Lidze. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 21:00, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale CANAL+ Sport w serwisie CANAL+.

Real Madryt poinformował, że Raúl Asencio, który przegapił ostatni mecz z powodu gorączki, trenował przez część zajęć z zespołem. Fede Valverde pozostał w klubowych budynkach, a David Alaba, Ferland Mendy i Eduardo Camavinga trenowali na pełnych obrotach. Pozostali piłkarze kontynuowali proces rehabilitacji.

REKLAMA
REKLAMA

Na murawie piłkarze wykonywali ćwiczenia w grupach. Następnie przeprowadzili akcje kombinacyjne oraz pracowali nad stałymi fragmentami gry. Trening zakończył się meczem na boisku o zmniejszonych wymiarach.

Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:

  • Éder Militão kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 7 grudnia naderwał mięsień dwugłowy w lewym udzie z uszkodzeniem ścięgna. Obrońca ma wrócić do gry w marcu.
  • Trent Alexander-Arnold kontynuował rehabilitację. Anglik 3 grudnia doznał kontuzji mięśnia prostego uda w lewej nodze. Obrońca ma wrócić do gry w lutym.
  • Dani Carvajal kontynuował rehabilitację. 28 października przeszedł zabieg w związku z wykryciem w jego prawym kolanie obecności wolnego ciała stawowego. Obrońca ma wrócić do gry w styczniu.
  • Fede Valverde pozostał w klubowych budynkach.
  • Brahim Díaz przebywa na zgrupowaniu reprezentacji przed Pucharem Narodów Afryki.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA