Courtois powołany do reprezentacji
Bramkarz Realu Madryt uda się na zgrupowanie reprezentacji Belgii, którą czekają dwa mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata.

Thibaut Courtois. (fot. Getty Images)
Rudi Garcia, selekcjoner reprezentacji Belgii, ogłosił listę powołanych na najbliższe mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Piłkarze Czerwonych Diabłów 10 października zmierzą się w Gandawie z Macedonią Północną, a trzy dni później zagrają w Cardiff z Walią.
Wśród wybrańców selekcjonera znalazł się także Thibaut Courtois, który w tym sezonie jest jedynym zawodnikiem Realu Madryt, który nie opuścił ani minuty. W porównaniu do poprzednich powołań największym nieobecnym jest Youri Tielemans, który jest kontuzjowany.
KADRA BELGII NA MECZE Z MACEDONIĄ PÓŁNOCNĄ I WALIĄ
Bramkarze: Courtois (Real Madryt), Lammens (Club Brügge), Vandevoordt (Lipsk) i Sels (Nottingham)
Obrońcy: Castagne (Fulham), Debast (Sporting CP), De Cuyper (Brighton), De Winter (Milan), Mechele (Club Brügge), Meunier (Lille), Seys (Club Brügge) i Theate (Eintracht)
Pomocnicy: De Bruyne (Napoli), Raskin (Rangers), Vanaken (Club Brügge), Vanhoutte (Union Saint-Gilloise), Onana (Aston Villa) i Witsel (Girona)
Napastnicy: Batshuayi (Eintracht), De Ketelaere (Atalanta), Doku (Manchester City), Fofana (Lyon), Lukebakio (Benfica), Openda (Juventus), Saelemaekers (Milan) i Trossard (Arsenal)
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze