– Jestem niezwykle kochany w Austrii i co czuję, grając w moim kraju? Czuję się szczęśliwy, to jasne. To mój kraj. Atmosfera była bardzo dobra, jestem bardzo szczęśliwy.„
– Jak się czuję piłkarsko i fizycznie po okresie kontuzji? Niezmiernie lepiej, o wiele, wiele lepiej. Jestem już prawie gotów na 100%, czuję się bardzo dobrze, trenuję bardzo ciężko, bardzo dobrze i czuję się niezmiernie szczęśliwy.
– Gra w środku pola? Jest inaczej, to jasne, jest inaczej, to nie jest moja pozycja, ale znam tę pozycję z dawnych lat, z bardzo dawnych, ale coś tam znam.
– Jak oceniam dzisiejszą wygraną i jak postrzegam zespół na tydzień przed startem ligi? Myślę, że czujemy się bardzo dobrze, niemal gotowi. Pozostał nam tydzień do pierwszego spotkania, ale sądzę, że już to łapiemy.
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się