REKLAMA
REKLAMA

Ostatni trening przed Borussią

Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Palm Beach i zakończyli boiskowe przygotowania do kolejnego meczu Klubowych Mistrzostw Świata.
REKLAMA
REKLAMA
Ostatni trening przed Borussią
Kylian Mbappé i Jude Bellingham. (fot. realmadrid.com)

Piłkarze Realu Madryt pojawili się dzisiaj w The Gardens North County District Park w Palm Beach i pod wodzą Xabiego Alonso odbyli kolejny trening w Stanach Zjednoczonych. Królewscy w sobotę 5 lipca o 22:00 zagrają w New Jersey z Borussią i ten mecz będzie można obejrzeć na platformie DAZN.

Indywidualnie trenowali David Alaba i Endrick. Pozostali zawodnicy ćwiczyli na pełnych obrotach.

REKLAMA
REKLAMA

Zawodnicy rozpoczęli od rozgrzewki ogólnorozwojowej na murawie, po czym przeszli do ćwiczeń w obronie i ataku. Następnie rozegrali gry 6 na 6, a całość zakończyli serią ćwiczeń strzeleckich.

Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:

  • Ferland Mendy pozostał w Valdebebas, gdzie kontynuuje rehabilitację. Francuz 26 kwietnia 2025 roku doznał zerwania ścięgna w mięśniu prostym prawego uda, będącego częścią mięśnia czworogłowego.
  • David Alaba pracował indywidualnie. Austriak 28 czerwca nabawił się kontuzji mięśnia płaszczkowatego lewej nogi.
  • Endrick pracował indywidualnie. Brazylijczyk 18 maja 2025 roku doznał kontuzji ścięgna wspólnego mięśni kulszowo-goleniowych w prawym udzie.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Przedmeczowa konferencja Xabiego Alonso odbędzie się w sobotę o godzinie 1:20 w nocy czasu polskiego na MetLife Stadium w New Jersey.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA