REKLAMA
REKLAMA

Królewscy jutro wznawiają treningi

Zawodnicy Realu Madryt jutro wrócą do pracy i wówczas rozpoczną przygotowania do zaległego meczu z Valencią.
REKLAMA
REKLAMA
Królewscy jutro wznawiają treningi
Królewscy w trakcie treningu w Valdebebas. (fot. Getty Images)

Jutro o 15:00 zawodnicy wrócą do treningów w Valdebebas po pełnym tygodniu wolnego. Jak przekazał trener, każdy gracz otrzymał wytyczne w sprawie wykonania w tym okresie trzech treningów indywidualnych.

Wtedy rozpoczną przygotowania do zaległego meczu z Valencią, który odbędzie się w piątek 3 stycznia. Taka rozpiska oznacza, że zespół będzie mieć 4 dni treningowe przed tym spotkaniem. Ten mecz będzie można obejrzeć na CANAL+ Sport na platformie CANAL+ Online.

REKLAMA
REKLAMA

Kontuzjowani pozostają Éder Militão i Dani Carvajal. David Alaba właśnie jutro ma rozpocząć pełne treningi z grupą i celować w powrót do bycia do dyspozycji trenerów w połowie stycznia. Po tej przerwie po zawieszeniu za kartki do gry wróci Vinícius Júnior.

Na rozpoczęcie 2025 roku Królewskich czeka potencjalny maraton meczowy, o którym więcej można przeczytać w tym artykule. Na pewno na starcie 2025 roku czekjają ich przynajmniej 3 występy w ciągu 6 dni, w tym półfinłał Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

REKLAMA