Rodri w ostatnich dniach rozpoczął tournée po hiszpańskich mediach ze swoją Złotą Piłką. Rozmowa w telewizji przyniosła stwierdzenie, że „Cristiano udało się zrównać z Messim w wielu rzeczach bez wrodzonego talentu” i że „Portugalczyk był zabójczy w polu karnym, a Messi we wszystkich strefach”. Z kolei w nocy w radiu pomocnik City pouczył Viníciusa, że „powinien skupiać się na boisku”.
Wypowiedź na temat Viniego skomentował Neymar. Brazylijczyk na Instagramie pojawił się pod wpisem konta futeousadia, które zacytowało dwie wypowiedzi Rodriego: „Myślę, że [Vini] to mądry gość i z czasem zrozumie, że im bardziej skupi się na boisku, tym będzie lepszy”; „Sportowiec to nie tylko to, co reprezentujesz na boisku, ale także poza nim”.
Neymar skomentował wypowiedzi Rodriego o Vinim w następujący sposób: „Teraz stał się gadułą 🤦🏽♂️🤦🏽♂️ 😂😂”.
Kolega Viníciusa z kadry w październiku wrócił po rocznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego w kolanie, ale rozegrał tylko dwa mecze, po czym doznał kontuzji mięśniowej i obecnie znowu pozostaje poza grą.
Komentarze (24)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się