Advertisement
Menu
/ relevo.com

Koncertowa organizacja prezentacji Mbappé

Real Madryt już pracuje nad przygotowaniami do wielkiego wydarzenia, które odbędzie się we wtorek, 16 lipca.

Foto: Koncertowa organizacja prezentacji Mbappé
Kylian Mbappé już niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Realu Madryt. (fot. Getty Images)

Podczas gdy Kylian Mbappé zagraża hiszpańskim nadziejom na awans do finału Mistrzostw Europy w Berlinie w obliczu wtorkowego starcia półfinałowego, Real Madryt już organizuje jego oficjalną prezentację. Zaledwie tydzień po meczu Hiszpanii z Francją Mbappé zostanie uroczyście zaprezentowany na Santiago Bernabéu. Jak informuje Relevo, stanie się to dokładnie 16 lipca.

Zapowiada się na to, że będzie to niezapomniane wydarzenie. Świętowanie wymarzonego dnia. Real Madryt starał się o podpisanie kontraktu z Mbappé przez siedem lat i wreszcie stanie się to rzeczywistością. Spełni się marzenie z dzieciństwa francuskiej gwiazdy, która zagra w barwach Królewskich w jednym z najlepszych momentów w ich historii.

Prezentacja Kyliana Mbappé w Realu Madryt będzie wydarzeniem na skalę światową. Jej szczegóły opisywał ostatnio Tomás Roncero z dziennika AS. Organizacja tego widowiska również będzie stała na najwyższym poziomie. Komodo, firma pracująca przy realizacji madryckiego Mad Cool Festival, została wybrana do organizacji tego swoistego spektaklu i będzie współpracować w tym zakresie z Live Nation, producentem tras koncertowych i koncertów kolumbijskiej piosenkarki Caroliny Giraldo Navarro, szerzej znanej jako Karol G.

Co ciekawe, Karol G wystąpi na nowym Bernabéu w tym samym tygodniu, w którym Mbappé zostanie zaprezentowany w białej koszulce. Kolumbijka wypełni stadion Los Blancos od soboty, 20 lipca, do poniedziałku, 22 lipca, natomiast Francuz uczyni to samo we wtorek, 16 lipca.

Szacuje się, że około 80 000 osób zasiądzie na trybunach Bernabéu, żeby zobaczyć prezentację nowego cracka, który najprawdopodobniej będzie nosił numer 9 na plecach. Będzie to jedna z tych prezentacji, które świat futbolu wspomina długimi latami, i która ma szansę przebić tę bodaj najbardziej ikoniczną, gdy z madridistas witał się Cristiano Ronaldo.

Futurystyczny charakter nowego domu Realu Madryt będzie gwoździem całego przedsięwzięcia. Kluczową rolę odegrają cyfrowe ekrany i telebim 360 stopni, na których wyświetlane będą zdjęcia i filmy z Mbappé. Ponadto przygotowane zostaną scena i wybieg oraz wielki pokaz świateł, który ma zachwycić wszystkich kibiców przybyłych na to wydarzenie.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!