Advertisement
Menu
/ realmadrid.com

Tavares: W mojej głowie przez cały czas był Real Madryt

Edy Tavares przedłużył kontrakt z Realem Madryt do 2029 roku. Z tej okazji udzielił wywiadu klubowym mediom i nie krył w nim radości z podpisania nowej umowy.

Foto: Tavares: W mojej głowie przez cały czas był Real Madryt
Edy Tavares. (fot. Getty Images)

– Przedłużenie kontraktu? To jest marzenie. W mojej głowie przez cały czas był Real Madryt. Ostatecznie udało mi się tutaj zostać, więc jestem bardzo szczęśliwy, bo taki był cel.

– Chęci ciągle pozostają takie same, ale nauczyłem się wielu rzeczy, takich jak cierpliwość, spokój i kontrolowanie siebie w momentach, kiedy drużyna mnie potrzebuje. Zawsze staram się być jak najbardziej spokojny. Chacho zawsze mi powtarzał, że trzeba mieć mentalność robota, niezależnie od wydarzeń, i dalej uczestniczyć w meczu.

– Czym jest w twoim życiu Real Madryt? Wszystkim, ponieważ to jest sposób życia. Wartości klubu i rzeczy, które mi przekazuje, napełniają mnie. Wszystko, co dzieje się na co dzień, musisz poprawiać, rozwijać i zachowywać wiarę do ostatniego momentu. To na mnie działa, napełnia mnie i jestem dumny z tego, że mogę być tutaj.

– Spędzenie wielu lat w tym klubie mnie motywuje. Muszę się starać rozwijać, pomagać drużynie do ostatniego momentu w tym, czego potrzebuje. Chcę się rozwijać jako zawodnik, nigdy nie przestawać i ciągle pracować, żeby wygrać więcej rzeczy.

– Jesteśmy rodziną i z tego powodu jest nam łatwiej w trakcie sezonu. Podróżujemy, rozgrywamy wiele meczów i to nam pomaga w ważnych momentach. Kiedy drużyna przechodzi przez trudne chwile, jednoczymy się i podnosimy się z takiej sytuacji.

– Pamiętam mecze, w których ludzie myśleli, że nie damy rady wygrać, kiedy wszystko się komplikowało. Nie dawano nam szans i nie wierzono, że możemy odwrócić sytuację. Mówię to z dumą i mam nadzieję, że w przyszłości dalej będziemy w stanie poprawiać nasze osiągnięcia.

– Znajduję się w bardzo wielkim klubie. Nigdy nie wiesz, czy sprostasz oczekiwaniom. Jednak możliwość spędzenia tutaj kolejnych lat… To niesamowite. Mam nadzieję, że wiele zostawię po sobie, grając z tym herbem na piersi i w tej drużynie.

– Zawsze staram się wyrażać to, co reprezentujemy, czyli dawanie z siebie wszystkiego. Walczymy na maksimum o każdą piłkę, w każdym meczu i o każdy tytuł. Tutaj gra się dla zdobywania trofeów i to jest cel. Zawsze staram się zaszczepiać wartości klubu, bo to jest coś potrzebnego do wygrywania meczów i stawania się wielkim zawodnikiem.

– Mam nadzieję, że czeka nas znakomity sezon. Chcę dalej iść moją drogą, starając się robić wszystko, co możliwe, żeby pomagać drużynie i stawiać czoła w najważniejszych momentach sezonu. Moim celem jest utrzymywanie dobrej formy, żeby pomagać, w czym tylko się da.

– Kibice bardzo mi pomogli. Wspierali mnie w trudnych momentach i zawsze starali się mnie popychać do przodu. Wiedzą, ile z siebie daję i jakim jestem zawodnikiem. To jest bardzo satysfakcjonującego i daje mi wielkie chęci do reprezentowania ich z całą siłą. Nie mogę się doczekać, żeby znów z naszymi kibicami rozpocząć sezon.

– Wiadomość do kibiców? W końcu nadszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy i mam nadzieję, że zostanę tutaj na długi czas. Mam nadzieję, że będę dawać z siebie wszystko, stawać na wysokości zadania i walczyć na maksimum, żeby was uszczęśliwić. Możliwość reprezentowania was napełnia mnie dumą i zrobimy wszystko, żeby zdobyć wszystkie trofea. ¡Hala Madrid!

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!