Advertisement
Menu

Dzisiejsze okładki

Protest w sprawie rasizmu i przygotowania do meczu Barcelony z PSG to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„STOP RASIZMOWI Jeśli naprawdę chcemy skończyć z rasizmem, Cheikh nie powinien zostać ukarany” – MARCA podkreśla, że „ofiara [sobotniego incydentu rasistowskiego] nie powinna zostać ukarana” [bramkarz może otrzymać nawet 8 meczów zawieszenia za, jak zapisał sędzia w protokole, zaatakowanie kibiców oraz próbę zaatakowania także jego samego].

Na dole w sekcji Królewskich: operacja Militão – Ancelotti chce go gotowego na maksa w Manchesterze.

Do tego 3 dni do finału Pucharu Króla: ostatni mistrzowie – „Jestem zmęczony, że przypominają mi, że to ja wygrałem jako ostatni”, mówi Clemente; „Dla mojej Mallorki rywalizacja z tą obecną byłaby trudna”, mówi Manzano.

AS
Article photo

„Nowa galaktyka” – AS analizuje, że Real połączy w ataku w następnym sezonie 7 światowych gwiazd w wieku poniżej 26 lat. Wartość rynkowa Mbappé, Viníciusa, Bellinghama, Rodrygo, Brahima, Endricka i Gülera to 715 milionów euro.

Na dole w sekcji powiązanej z Królewskimi: naruszone City pozostaje w tyle – Aké ma nie zagrać z Realem, a Guardiola nie gwarantuje też występów Edersona ani Walkera.

Poza tym na dole: Eva Parera kontra Rocha, starcie wyborcze – była katalońska polityczka pierwszą kandydatką do walki o Federację z pełniącym obowiązki prezesa; „To kłamstwo, że otrzymywałem łapówki” – Rubiales zaprzecza wszystkiemu, a funkcjonariusze przeszukali jego miejsce pobytu w Dominikanie; Barcelona planuje zarobienie na stoperach, nietykalny jest tylko Cubarsí.

Mundo Deportivo
Article photo

„Luis Enrique zmienia PSG” – Mundo Deportivo nadaje z Paryża i podaje, że paryscy kibice już uznają jego zasługi w stworzeniu drużyny ponad gwiazdami. Hiszpan, który przez pierwsze trzy miesiące spał w ośrodku treningowym, zyskał szacunek fanów i mediów. Dzisiaj PSG gra ze Stade Rennais. Na niebieskim polu: Lee Kang-In „sprzedaje” więcej niż Mbappé; nowa generalna siedziba klubu od kuchni.

Na dole: Rodrygo się stawia – nie chce opuszczać klubu, nawet jeśli przyjdzie Mbappé; pełniący obowiązki prezesa Federacji myśli o podaniu się dzisiaj do dymisji i rozpoczęciu procesu wyborczego; miejsca w Eurolidze chaosem bez rozwiązania.

Sport
Article photo

„Ajax chce Xaviego” – Sport przekazuje, że holenderski klub próbuje skusić otoczenie trenera, jeśli ten podtrzyma swoją decyzję o odejściu z Barcelony w czerwcu. Podoba się przez swój futbol oparty na posiadaniu i wielką pracę, jaką wykonał w Barcelonie z młodymi.

Na górze: maksymalne napięcie w Paryżu – Mbappé bardzo zły na Luisa Enrique za jego zmiany w szatni, która jest blisko wybuchu; Pedro Rocha złoży dymisję, by stanąć do wyborów – spotkanie Komisji Zarządzającej Federacją.

Poza tym na dole: Marcos Alonso o krok od przejścia do Atlético – kończy mu się kontrakt; Premier kusi Rodrygo na czerwiec – Real chce go zatrzymać; atak na piractwo futbolu w Hiszpanii – raport dziennika.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!