REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze zdjęcie trzeciej koszulki na nowy sezon

Na jutro zapowiadana jest premiera trzecich strojów Królewskich na nowy sezon. W Internecie pojawiło się najnowsze zdjęcie tego trykotu.
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze zdjęcie trzeciej koszulki na nowy sezon
Fot. twitter.com

W trakcie sezonu niektóre przecieki informowały, że nowa trzecia koszulka Realu Madryt będzie koloru złotego, ale ostatecznie będzie ona ciemna, chociaż ciemnogranatowy jest strój wyjazdowy. W Internecie pojawiła się poniższa wersja trzeciego stroju w droższej, meczowej wersji Authentic (w tym roku te wersje mają z przodu naklejany herb i dodatki, a Replica ma wyszywane).

Article photo

REKLAMA
REKLAMA

Trzeci trykot ma być czarny z wstawkami w kolorze Prevolved Yellow i paskami na ramionach w kolorze Carbon (ostatecznie do tego stroju nie dodano pomysłu z trójkolorowymi paskami, które są na wyjazdowym trykocie). Ostatni raz połączenie czarnej koszulki ze złotymi wstawkami widziano w Realu Madryt w sezonie 2011/12. Dodano, że w sprzedaży będą najprawdopodobniej dwie wersje trzeciej koszulki: meczowa (w wersjach Replica i Authentic) oraz Lifestyler bez logo sponsorów. Faktura i wzorki czarnej koszulki Authentic są podobne do białej koszulki domowej.

Obecnie w Polsce najpewniejszą opcją do kupowania koszulek Realu Madryt z pełną ofertą dodatków jest oficjalny sklep Realu Madryt na jego stronie internetowej.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

REKLAMA