REKLAMA
REKLAMA

Modrić: Ta drużyna ma jeszcze wiele do zaoferowania

Luka Modrić rozmawiał z dziennikarzami w strefie mieszanej po rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Przedstawiamy wypowiedzi pomocnika Realu Madryt z Etihad Stadium.
REKLAMA
REKLAMA
Modrić: Ta drużyna ma jeszcze wiele do zaoferowania
Fot. Getty Images

– To jest sport, czasem wygrywasz, a czasem przegrywasz. Dziś nie zagraliśmy dobrze, oni zasłużyli na awans i tyle. 

– Trener zasługuje na pozostanie, nie mam żadnych wątpliwości. Od kiedy przyszedł po raz drugi, wygrał wszystkie tytuły. W ubiegłym roku rozegraliśmy niewiarygodny sezon. Ten też, do mundialu mieliśmy dobrą pozycję w lidzę, walczyliśmy o wszystko. Później przyszły porażki, których nie chcieliśmy, które nie były przewidziane. 

– Taki jest futbol, ale myślę, że w Pucharze Króla i Lidze Mistrzów graliśmy bardzo dobrze, do dzisiaj. Dlatego dla mnie nie ma żadnych wątpliwości co do pozostania Ancelottiego. Zasługuje na to za wszystko, co robi i co zrobił, co wnosi do drużyny dzięki swojemu doświadczeniu. Z powodu tej porażki nie można robić żadnego dramatu. Teraz musimy grać jak najlepiej do końca sezonu. Zostały nam cztery mecze ligowe do końca sezonu, trzeba dobrze zagrać i tyle.

REKLAMA
REKLAMA

– Jak wyjaśnić kibicowi taką porażkę? Chcieliśmy rozegrać dobre spotkanie, to jasne, ale City było lepsze. Trzeba to przyznać i im pogratulować. 

– Koniec cyklu? Zobaczymy, teraz nie chcę o tym mówić i zagłębiać się w ten temat. Trzeba przede wszystkim przyjąć tę porażkę i później zobaczymy, co się wydarzy, ale ta drużyna ma jeszcze wiele do zaoferowania i bez wątpienia przyniesie madridismo wiele radości.

– Kiedy Real przegrywa, to wszystko się wyolbrzymia. Po każdej porażce jest dużo analizy i krytyki, ale dlatego tutaj jesteśmy. Trzeba z tym żyć, jesteśmy przyzwyczajeni. Krytyka nas nie załamie, czasami jest konstruktywna i akceptujemy ją po takiej porażce, jak ta dziś. City było lepsze, ale ta drużyna wciąż ma wiele do zaoferowania. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (72)

REKLAMA