Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Brak wstępu dla kibiców gości na stadiony Realu i Barcelony, powrót Ramosa do reprezentacji i starcie Barcelony z Sociedadem to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Odbierają nam barwy” – MARCA tytułem, który jest też stwierdzeniem, jakie oznacza zawstydzenie czy zaczerwienienie, informuje, że na podstawie niezrozumiałych przepisów, które są przeciwne z duchem i wartościami sportu, Real i Barcelona zabraniają swobodnego wstępu kibicom z koszulkami bądź symbolami rywali. Zaakceptowanie i znormalizowanie tej sytuacji to klęska hiszpańskiego futbolu. [Nie mówiąc o podziale i cenach biletów].

W sekcjach Pucharu Króla: terminarz ćwierćfinałów; maksymalne pucharowe nadzieje Osasuny na El Sadar; Gattuso przeżywa najbardziej napięty tydzień w Valencii.

Poza tym na dole: szczypiorniści szukają drzwi do medali mundialu – Norwegia Sagosena przeszkodą w ćwierćfinałach; kobiece Barcelona i Sevilla wyrzucone z Pucharu Królowej – będzie odwołanie – zdyskwalifikowane z powodu nieuprawnionego składu; kolarski klasyk Jaén Paraíso Interior – 13 lutego odbędzie się druga edycja.

AS
Article photo

„Ramos wraca na scenę” – AS podaje, że selekcjoner De la Fuente uwzględnił stopera w rundzie rozmów z kapitanami. Sergio nie zagrał dla kadry od marca 2021 roku. Dzisiaj rozlosowane zostanie Final Four Ligi Narodów.

Na górze: galowy powrót na Bernabéu – Real wraca do swojej przebudowanej świątyni po 77 dniach na pucharowe derby; Atlético pozostaje 7 lat bez zwycięstwa na tym stadionie, ale odwołuje się do heroicznego finału z 2013 roku.

Na dole w pierwszych ćwierćfinałach Pucharu Króla: dwóch aspirantów w formie – Barcelona i Sociedad zmierzą się w swoim najlepszym momencie; pojedynek zimna – zmrożone El Sadar przyjmuje Sevillę.

Poza tym na dole: droga medalowa – szczypiorniści grają o przyszłość w ćwierćfinałach mundialu; Barcelona i Sevilla zostają zdyskwalifikowane z Pucharu Królowej z powodu nieuprawnionych składów.

Mundo Deportivo
Article photo

„Finał w ćwierćfinałach” – Mundo Deportivo zapowiada, że Sociedad, który przyjeżdża do Barcelony z serią 9 triumfów i świetną grą, wystawia Blaugranę na próbę. W pojedynku na śmierć i życie, Gil Manzano, jedna ze zmor Barcelony, ponownie spotka się z Lewandowskim. Xavi: „To wielka drużyna. Zubimendi to wielki zawodnik. Gavi brutalny? Ogromna głupota”. Imanol: „To smutne, że kibic gości nie może tutaj nosić koszulki swojej drużyny”.

Na dole: El Sadar poniżej zera, ale wypełniony, zmierzy Sevillę; szczypiorniści szukają miejsca w półfinałach mundialu; narciarka Shiffrin pobiła rekord Vonn i ma 83 triumfy. Na górze: wyeliminowane z Pucharu – Sędzia Dyscyplinarny uznał wystawienie Geyse za nieuprawnione, a Barcelona się odwoła.

Sport
Article photo

„Wielki Puchar” – Sport wskazuje, że Barcelona i Sociedad, dwie ekipy w najlepszej formie w Hiszpanii, mierzą się w jednomeczowym starciu o miejsce w półfinałach. Xavi odzyskuje Roberta Lewandowskiego, a główna wątpliwość dotyczy bramki: Ter Stegen lub Iñaki Peña.

Na dole: Barcelona szuka „9” przed końcem miesiąca – będą naciskać do końca okienka; Alves zatrudnia prestiżowego prawnika – wykonuje ruch w swojej obronie; wyrzucili kobiecą Barcelonę z Pucharu Królowejk – za nieuprawniony skład. Na górze: wieczór gwiazd – Toni Bou, Aina Florenza, Juan Carlos Unzué i futsalowa Barcelony wśród nagrodzonych na 26. Fieście Katalońskiego Sportu.

Do tego felietony o: supermeczu dla luksusowego Pucharu; Vitorze Roque jako „9”, która może przyjść z Brazylii; tłumaczeniu symultanicznym.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!