Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych drużyna otrzymała dwa dni wolnego i dzisiaj po południu wznowiła pracę w Valdebebas. Klub nie poinformował o jakiejkolwiek nieobecności, chociaż na pierwszych zdjęciach z tych zajęć nie widać Édera Militão i Reiniera.
Klub przekazał, że ten trening rozpoczął się seriami przebieżek i ćwiczeniami fizycznymi. Następnie zawodnicy pracowali nad rozgrywaniem akcji i pressingiem, po czym wykonywali zadania taktyczne. Wszystko zakończyły minimecze na zmniejszonym boisku.
Zdjęcia z tych zajęć można znaleźć na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejszy trening rozpocznie się o 10:00. Mecz z Eintrachtem Frankfurt o Superpuchar Europy odbędzie się w środę 10 sierpnia o 21:00.
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się