Menu

Dzisiejsze okładki

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

Postępy w przebudowie Santiago Bernabéu oraz sytuacje Toniego Kroosa i Ousmane'a Dembélé to główne tematy na wtorkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA
Article photo

„Bernabéu nie ma wakacji” – MARCA wskazuje, że „nowy” stadion przyśpiesza latem. 400 punktów, na których prowadzone są prace. Galaktyczne szatnie na początek La Ligi. Montaż podstaw pod chowaną murawę. Dach będzie gotowy na sezon.

Na dole: gwiezdna prezentacja „Legends” w Madrycie – największe muzeum pamiątek piłkarskich; „Trzeba sprzedać za 40 milionów euro” – mówi prezes Atlético o transferach do klubu i z niego; 15 tysięcy osób rozświetliło święto juniorskiej piłki – Wanda przyjmuje kolejny MadCup. W kółku na boku: selekcjoner reprezentacji piłkarek Vilda wybrał 23 zawodniczki na EURO.

Na górze: Alcaraz odwraca wynik z 30 asami – wygrał ze Struffem po 4 godzinach i 11 minutach; Davidovich znokautował Hurkacza; dzisiaj gra Nadal.

AS
Article photo

„Suspens Kroosa” – AS podkreśla, że kontrakt Niemca wygasa w 2023 roku i Realowi nie udało się doprowadzić do rocznego przedłużenia. Pomocnik wypełni umowę i wtedy zdecyduje, czy zostanie w Realu, czy opuści futbol na najwyższym poziomie albo czy zakończy karierę.

Na dole w sekcjach piłkarskich: Lewandowski ponagla Laportę, chce przejść przed 12 lipca; odmowy Chelsea i Juventusu w sprawie opcji wykupu Saúla i Moraty obciążają Atlético.

Poza tym w sekcji Wimbledonu: Nadal zaczyna od starcia z Cerúndolo; Alcaraz cierpiał, ale awansował w pojedynku ze Struffem.

Mundo Deportivo
Article photo

„Dembélé, tak to wygląda” – Mundo Deportivo informuje o spotkaniu z jego agentem. Barcelona przekazała Moussie Sissoko brak możliwości na poprawienie ostatniej oferty z powodów finansowych. Ousmane podejmie decyzję za kilka dni.

Na górze: olimpijski strój – druga koszulka Barcelony w kolorze złotym jest hołdem dla Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku i została wczoraj oficjalnie zaprezentowana.

Poza tym na dole: Alcaraz zaczyna od epickiego wyczynu – potrzebował 5 setów, by poradzić sobie z Niemcem Struffem, a dzisiaj zaczyna Nadal; 9 piłkarek Barcelony na liście na EURO; Asensio na rynku, a interesuje się nim Milan.

Sport
Article photo

„Dembélé - bardzo trudno” – Sport podaje, że doszło do kolejnego spotkania, na które naciskał Xavi, między Barceloną i agentem zawodnika, które skończyło się bez porozumienia. Klub nie podniósł swojej oferty, a piłkarz nie akceptuje pozostania na tych warunkach. Barcelona obiecuje ponowną analizę tego przypadku... ale Dembélé jest o krok od podjęcia decyzji.

Na dole: De Jong już negocjuje pensję z Manchesterem United – prawie jest porozumienie między klubami; Sixth Street kupuje 10% praw telewizyjnych Barcelony – dźwignia finansowa zostanie aktywowana jutro; koszulka ze szczerego złota – Barcelona zaprezentowała drugi strój; gwiazdorskie transfery – nowa letnia seria dziennika.

Na górze: Alcaraz cierpiał w debiucie – teraz kolej na Nadala. Do tego felietony o: rewolucji, która ma cenę i kosztuje 200 milionów euro; tym, by Xavi nie zapomniał sprowadzić nowego Busquetsa.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!