MARCA

„Real Madryt oferował Mbappé więcej niż my” – MARCA zapowiada wywiad z Al-Khelaïfim. Wypowiedzi Katarczyka z okładki: „Odrzuciłem 180 milionów, bo wiedziałem, że Mbappé chciał zostać”; „Real świętuje Ligę Mistrzów przez kilka dni i potem nie chce w niej grać”.
Na dole w sekcjach piłkarskich: całkowite porozumienie Atlético z Witselem – belgijski pomocnik przychodzi za darmo i podpisze roczną umowę; Lewandowski potwierdza swoje stanowisko – mówi Bayernowi, że chce odejść do Barcelony.
Poza tym na dole: „Droga do olimpijskiego złota nie jest taka, jak myślą ludzie”, mówi Edwin Moses; Hiszpania wycofuje kandydaturę Pireneje 2030.
AS

„Numer 1” – AS wskazuje, że Courtois jest najbardziej wartościowym bramkarzem na świecie, według Transfermarkt. Broni prawie 4 na 5 strzałów, jakie lecą w jego kierunku. Jest największym kandydatem do wygrania nagród Jaszyna i The Best dla najlepszego golkipera.
Na dole w sekcjach piłkarskich: „Mówi się, że Mbappé wybrał PSG z powodu pieniędzy, ale Real płacił mu więcej”, mówi Al-Khelaïfi; Witsel zaakceptował ofertę Atlético – belgijski pomocnik podpisze umowę na jeden sezon i drugi opcjonalny; Barcelona wznosi się na Montjuïc – ten stadion będzie jej domem w sezonie 2023/24 przy maksymalnej pojemności 55 tysięcy kibiców.
Poza tym na dole: pożegnanie z zimowymi Igrzyskami w 2030 roku – Hiszpański Komitet Olimpijski nie wystawi kandydatury z powodu niezgody między Aragonią a Katalonią; Nadal i Đoković w różnych częściach drabinki Wimbledonu, nie trafią na siebie aż do finału.
Mundo Deportivo

„Hat-trick transferów” – Mundo Deportivo analizuje, że Koundé jest najbardziej prawdopodobny, Lewandowskiego chce się pozyskać przed wylotem na sparingi, a Bernardo zależy od Frenkiego De Jonga. Na niebieskich polach: Montjuïc wita Barcelonę na sezon 2023/24; mistrzowie Europy w piłce ręcznej, którzy wygrali dla Barcelony Ligę Mistrzów, odwiedzili redakcję dziennika.
Na dole: Mané zamienia czerwień Liverpoolu na tą Bayernu; futsaliści Barcelony zadają pierwszy cios i ustawiają ligowe finały w hali Palau; Hiszpański Komitet Olimpijski oficjalnie odrzuca prezentację kandydatury na 2030 rok.
Do tego na górze: wakacje Messiego na Ibizie – Leo i Antonela spędzają kilka dni razem z Ceskiem Fàbregasem i jego żoną, ciesząc się wodami Morza Śródziemnego.
Sport

„Lewandowski prosi o negocjacje” – Sport podaje, że napastnika wymusza na Bayernie, by wysłuchał ofert Barcelony. Polski goleador odrzucił propozycje Chelsea i PSG.
Na górze: granie na Montjuïc będzie kosztować 20 milionów euro – Barcelona i władze miasta podpisały umowę na sezon 2023/24.
Na dole: Hiszpański Komitet Olimpijski potwierdził wycofanie kandydatury na 2030 rok – z powodu braku porozumienia politycznego; mistrzowie Europy w piłce ręcznej odwiedzili redakcję dziennika; futsaliści Barcelony wygrali pierwszy mecz ligowych finałów.
Do tego felietony o: tym, że Lewandowski czeka na swoją dźwignię; „silnych, mocnych i odważnych”; najlepszej letniej piosence.
Komentarze (39)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się