Goleada w Miami [VIDEO]

Zespół Roberto Carlosa wygrał z drużyną Ronaldinho 12:10. Na Florydzie kibice obejrzeli mnóstwo bramek.

Mnóstwo gwiazd z przeszłości i teraźniejszości zobaczyli kibice w Miami. Zespoły, których kapitanami byli Ronaldinho i Roberto Carlos, stanęły naprzeciwko siebie, by rozegrać mecz charytatywny.

Na boisku zobaczyliśmy między innymi Édera Militão, Mariano czy Viníciusa Júniora. Na tle nieco starszych kolegów i rywali wyróżniał się przede wszystkim ten ostatni. Z dobrej strony pokazali się też Cafu, Iván Zamorano czy Rivaldo, którzy mimo ukończenia 50 lat w dalszym ciągu mogą pochwalić się świetną techniką.

Vinícius rozpoczął mecz w zespole Ronaldinho, który do przerwy przegrywał 5:8. W przerwie zmienił żółtą koszulkę na niebieską i wzmocnił drużynę Roberto Carlosa. Znów grał więc w jednym zespole z Militão, który jako jedyny na boisku otrzymał żółtą kartkę. Mariano, który pojawił się na boisku w pierwszej połowie, strzelił jednego gola.

W końcówce obie drużyny miały na boisku coraz więcej wsparcia, i to dosłownie. U jednych i drugich grało zdecydowanie więcej niż jedenastu zawodników, ale nikt nie wzmacniał defensywy. Ostatecznie kibice obejrzeli aż 22 gole, a zespół Roberto Carlosa wygrał 12:10.