Advertisement
Menu
Wyniki na żywo
/ RealMadrid TV

Aurelién Tchouaméni zaprezentowany!

Francuski zawodnik pojawił się dzisiaj w Valdebebas, gdzie w towarzystwie prezesa, członków zarządu i swojej rodziny został przedstawiony jako nowy gracz Realu Madryt.

Foto: Aurelién Tchouaméni zaprezentowany!
Fot. własne

Aurelién Tchouaméni może w pełni czuć się już zawodnikiem Realu Madryt. 22-latek rano przeszedł pomyślnie badania medyczne w szpitalu uniwersyteckim Sanitasu La Moraleja, a później stawił się w Valdebebas, gdzie w towarzystwie Florentino Péreza oficjalnie złożył dziś podpis na umowie, która wiąże go z klubem do 30 czerwca 2028. Prezes wręczył mu też upominki i koszulkę Los Blancos z jego nazwiskiem oraz numerem 18. Francuz udał się następnie do loży honorowej, gdzie rozpoczęła się jego prezentacja.

W sali zasiadła rodzina Tchouaméniego, jego przedstawiciel, a także członkowie zarządu. Na ekranach wyświetlono film, na którym mogliśmy podziwiać najlepsze akcje i momenty z całej kariery piłkarza, a następnie jako pierwszy głos zabrał Florentino. Sternik Królewskich przywitał Francuza w jego nowym domu i miejscu, w którym były gracz AS Monaco zamierza spędzić najbliższe lata. Przed mikrofonem stanął też oczywiście główny bohater dzisiejszego popołudnia.

– Witam wszystkich. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem, aby pisać historię z Realem Madryt, najlepszym klubem na świecie. Będę ciężko pracował, żeby zdobyć z tym klubem bardzo dużo tytułów. Dziękuję prezesowi, mojemu agentowi i mojej rodzinie, że mogę tutaj być. Hala Madrid! – powiedział krótko Tchouaméni.

Po przemówieniu zawodnika wszyscy pozowali do wspólnych zdjęć, a jeszcze dzisiaj Aurelién weźmie udział w konferencji prasowej i będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Później udzieli też wywiadu dla klubowych mediów, a w lipcu ponownie przyjedzie do Valdebebas, gdzie pod okiem Carlo Ancelottiego rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

Królewscy 11 czerwca poinformowali oficjalnie o transferze 22-latka. Los Blancos wygrali walkę o piłkarza z PSG i Liverpoolem, płacąc za niego 80 milionów euro i 20 milionów, które zostało zapisanych w formie zmiennych. Aurelién Tchouaméni jest wychowankiem Girondins Bordeaux, który w styczniu 2020 roku przeniósł się do AS Monaco za niecałe 20 milionów euro. Od tego czasu rozegrał w barwach klubu z Księstwa 95 spotkań, w których zdobył 8 bramek i zanotował 7 asyst. Teraz czas na największe wyzwanie, jakim jest gra dla Realu Madryt.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!