REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Jutro decyzje Komitetu Wykonawczego UEFA

UEFA wypuściła komunikat, w którym potępiła agresję Rosji na Ukrainę i zapowiedziała podjęcie stosownych decyzji.
REKLAMA
REKLAMA
Oficjalnie: Jutro decyzje Komitetu Wykonawczego UEFA
Fot. Getty Images

„UEFA podziela znaczące obawy międzynarodowej społeczności dotyczące sytuacji w zakresie bezpieczeństwa rozwijającej się w Europie i mocno potępia trwającą rosyjską inwazję militarną na Ukrainę.

Jako organ zarządzający europejskim futbolem, UEFA niestrudzenie pracuje, by rozwijać i promować futbol zgodnie ze wspólnymi europejskimi wartościami takimi jak pokój i szacunek dla praw człowiek, a to wszystko w duchu Karty Olimpijskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Pozostajemy zdecydowanie w solidarności ze społecznością piłkarską w Ukrainie i stoimy w gotowości do podania ręki ukraińskiej ludności.

Mierzymy się z tą sytuacją z największą powagą i pilnością. Komitet Wykonawczy UEFA podejmie decyzje i ogłosi je jutro”, przekazała UEFA.

Media piłkarskie głównie obserwują sprawę finału Ligi Mistrzów, który ma odbyć się w maju na Stadionie Kriestowskijim w Petersburgu. Poza tym na 24 marca w Moskwie zaplanowany jest barażowy półfinał o awans na mundial między Rosją a Polską.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

REKLAMA