Menu
/ as.com, marca.com, telegraph.co.uk, Twitter

Téléfoot: PSG negocjuje z Mbappé krótkoterminowy kontrakt!

Foto: Téléfoot: PSG negocjuje z Mbappé krótkoterminowy kontrakt!
Fot. Getty Images

W programie Téléfoot poinformowano, że PSG ciągle pracuje nad przedłużeniem kontraktu z Kylianem Mbappé i, by przekonać zawodnika, chce mu zaoferować roczną lub dwuletnią umowę. Hiszpańskie dzienniki twierdzą, że Real Madryt zachowuje spokój względem informacji płynących znad Sekwany.

Paris Saint-Germain cały czas negocjuje przedłużenie kontraktu z Kylianem Mbappé. Według informacji podanych w programie Téléfoot paryżanie prowadzą rozmowy z otoczeniem zawodnika w sprawie przedłużenia umowy na krótki okres, jednak sam 23-latek nie podejmie żadnej decyzji do zakończenia sezonu i na tę chwilę nie chce mówić, czy zostanie na Parc des Princes, czy też odejdzie do Realu Madryt. Otoczenie reprezentanta Francji przekazało PSG, że napastnik koncentruje się na bieżących rozgrywkach i chce wygrać z zespołem Ligę Mistrzów.

W PSG cały czas panuje optymizm w sprawie przedłużenia kontraktu z Mbappé. Francuz czuje się bardzo dobrze w Paryżu, w końcu przyjął rolę lidera, a otoczenia zawodnika cały czas daje nadzieje klubowi na pozytywne zakończenie sprawy. Zamiarem zarówno Nassera Al-Khelaïfiego, jak i Leonardo jest to, by napastnik podpisał kontrakt do końca czerwca 2023 lub 2024 roku. Z nowym kontraktem miałaby się oczywiście wiązać znacząca podwyżka pensji.

Informacje Téléfoot potwierdza brytyjski The Telegraph, który dodaje, że Mbappé nie odrzuca opcji przedłużenia umowy na kolejny rok lub dwa. Dziennik przypomina słowa Leonardo, który mówił, że Mbappé „obiecywał, że nigdy nie odejdzie za darmo”. Anglicy twierdzą, że podpisanie nowej umowy nie wyklucza letniego transferu Francuza do Realu Madryt. Z tą różnicą, że przy takim rozwoju sytuacji Los Blancos musieliby zapłacić Les Parisiens dość sporą sumę pieniędzy. 

Zdaniem Marki i ASa w biurach na Santiago Bernabéu wszyscy zachowują pełen spokój względem wiadomości docierających z Paryża i są przekonani, że te informacje wypuściło PSG. Real Madryt jest pewien, że Kylian będzie trzymał się tego, co postanowił i latem przeprowadzi się do stolicy Hiszpanii. Jak informował niedawno AS, Carlo Ancelotti w planowaniu przyszłego sezonu uwzględnił już Mbappé, do którego może dołączyć Erling Braut Håland, jeśli Norweg ostatecznie zdecyduje się odejść z Borussii Dortmund. 

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!