REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejsze okładki

Plany transferowe Realu Madryt oraz przyszłość Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA

Article photo

REKLAMA
REKLAMA

„Tchouaméni jest wart 60 milionów” – MARCA twierdzi, że Monaco wyceniło pomocnika, by negocjować. Francuzi nie podarują reprezentanta kraju. Giganci z Premier wielkimi rywalami Królewskich w walce o ten transfer.

Na górze: Ramos gotowy do gry – już trenuje bez bólu i może zadebiutować w PSG. Na boku w sekcjach piłkarskich: Szwecja sprawia, że Hiszpania musi odnieść dwa zwycięstwa [w eliminacjach do mundialu w listopadzie]; pokaz kadry U-21 i komplet punktów.

Poza tym na boku: Rahm w poszukiwaniu równowagi – „Trudno jest zarządzać tyloma emocjami, gdy gram w Hiszpanii”, mówi numer 1 w golfie; tenisista Federer wypadł z topowej 10 rankingu po 1736 dniach.

AS

Article photo

„Pogba ciągle jest możliwy” – AS twierdzi, że Real reaktywuje zainteresowanie Francuzem po jego wielkim występie w Lidze Narodów. Jego umowa z United wygasa w czerwcu i dalej jej nie przedłużył. Jego transfer byłby dodatkową zachętą dla Mbappé.

Na dole w sekcjach ligowych: Simeone poprzez Suáreza próbował nakłonić do przyjścia Messiego – „Chciałem dowiedzieć się, czy istnieje minimalna szansa na jego przyjście, ale PSG miało obsesję”; wracają Agüero i pełna pojemność – Argentyńczyk zadebiutuje z Valencią, a władze Katalonii zezwalają na 100% zapełnienie stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Poza tym w sekcjach reprezentacyjnych: Szwecja dalej zależy od siebie – wygrywa z Grecją i przegrania Hiszpanię; Gómez i Ruiz utrzymują kadrę U-21 na pozycji lidera.

Mundo Deportivo

Article photo

„Wolny rynek” – Mundo Deportivo podaje, że Barcelona śledzi kilku zawodników, którym kończą się kontrakty i którzy kosztują zero euro. Jest kilka nazwisk, które pasują do profili, jakich szuka klub. Na okładce: Onana z Ajaxu, Rüdiger z Chelsea, Kessié z Milanu i Pogba z United.

Na żółtym pasku: Araújo doznaje kontuzji i jego występ w Klasyku staje pod znakiem zapytania; pełne Camp Nou – 100% pojemności od piątku. Na górze: Simeone ruszył po Messiego – „W sierpniu zadzwoniłem do Luisa Suáreza, by zapytać, czy istnieje jakakolwiek szansa”.

Na dole: Szwecja nie zwalnia, a Dania jest już na mundialu; waga ciężka w boksie szuka jedynego króla od 20 lat; koszykarze Barcelony zagrają z Olympiakosem o pozycję lidera Euroligi.

Sport

Article photo

„Pedri domknięty” – Sport przekazuje, że Barcelona ma już praktycznie zamkniętą jego nową umowę do 2026 roku z opcją na dodatkowy sezon. Klub zabezpieczy reprezentanta i oczekuje na dojście do porozumienia z Ansu Fatim w następnym tygodniu.

Na dole: Koeman traci Araújo przez kontuzję – może przegapić Klasyk; Benzema naciska, by pozyskać Mbappé – Florentino go wykorzystuje; pojedynek wielkich faworytów Euroligi w hali Palau.

REKLAMA
REKLAMA

Na górze: Camp Nou wraca do pełnej pojemności – otwiera się całkowicie. Poza tym felietony o: tym, że Laporta gra o wszystko, a Barcelona o jeszcze więcej; tym, co docenia Luis Enrique; burzeniu ścian.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

REKLAMA