Menu
/ Milan TV

Brahim: Rozmawiałem z Ancelottim o Milanie

Foto: Brahim: Rozmawiałem z Ancelottim o Milanie
Fot. Getty Images

W poniedziałek oficjalnie potwierdzono wypożyczenie Brahima Díaza do Milanu na dwa najbliższe sezony. 21-letni udzielił krótkiego wywiadu telewizji Milan TV. Poniżej możecie zapoznać się z jego wypowiedziami.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem, w tym wielkim klubie. Jestem zadowolony ze wszystkiego, co zrobiliśmy w zeszłym roku, ale teraz zaczyna się nowy sezon, w którym damy z siebie wszystko. Te barwy zasługują na to, bym dał z siebie 100 procent i tak zrobię.

– EURO do lat 21 było dobrym doświadczeniem. Myślę, że zasłużyliśmy na więcej, ale mimo to jestem szczęśliwy. To było świetne, bardzo pozytywne doświadczenie, ale teraz musimy patrzeć w przyszłość. Ciągle jest mnóstwo do przeżycia.

– Pierwszy gol w dorosłej reprezentacji to jeden z najlepszych momentów w mojej karierze. Mam ich wiele tak jak niezapomnianych dni i wyjątkowych chwil. Sytuacja pozwoliła wielu zawodnikom zadebiutować w starciu z Litwą, strzelenie gola w debiucie było świetnym uczuciem i sprawiło, że byłem superszczęśliwy. W Milanie też przeżyłem wiele świetnych i niezapomnianych momentów w ubiegłym sezonie.

– 21 to numer, który bardzo lubię, ale rzeczywiście zawsze lubiłem „dziesiątkę”. To wyjątkowy numer w historii Milanu. Wiem, że jest ciężki i wymaga wielkiej odpowiedzialności z powodu wartości dla Milanu i jego barw. Dam z siebie wszystko dla fanów i tego wielkiego klubu. Czuję, że mogę i chcę to zrobić. Uwielbiam klub, chcę dać z siebie wszystko. Chciałem numer 10, ponieważ ma wyjątkową wagę w Milanie. Daje mi dodatkową motywację i odczucia. Pokażę swój talent i będę walczyć do ostatniej kropli potu i krwi. Będę walczyć o to, żebyśmy mieli świetny sezon.

– W poprzednim sezonie przeżyłem tu świetny czas, miałem dużo frajdy i złapałem wielkość tego klubu. Teraz mamy nadzieję, że pójdzie nam jeszcze lepiej, nawet jeśli już poprzednio było dobrze. Teraz zaczyna się coś nowego i Milan zasługuje, by walczyć o wszystko. Myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi, by dać z siebie wszystko i osiągnąć wielkie cele.

– Jedność grupy jest dzięki panu Pioliemu tak jak wszystko, co osiągnęliśmy. Zbudował bardzo dobrą grupę doświadczonych i młodych zawodników, którzy chcą razem dorastać. Dzięki niemu wiele się nauczyliśmy, pokazał nam wiele rzeczy. W zeszłym sezonie pod jego skrzydłami byliśmy stabilni i zaliczyliśmy udany sezon. Teraz musimy wciążsię rozwijać, podążając wyznaczoną przez niego ścieżką.

– Rozmawiałem z Ancelottim o Milanie. Ma ten klub w sercu, kocha go. Powiedział mi, żebym dał z siebie wszystko dla tej drużyny i dla tak wielkiego klubu. Był bardzo szczęśliwy z powodu mojego powrotu tutaj. Spędziłem z nim kilka bardzo dobrych dni, sporo rozmawialiśmy o Milanie i o jego wielkości.

– Nie mogę się doczekać powrotu fanów na stadion. Dla mnie to coś niezwykłego. Milan ma niesamowitych kibiców na całym świecie. Świetnie było zobaczyć, jak zawsze są po naszej stronie, zawsze nas wspierają. Byli dla nas kluczowi, sprawiali, że dawaliśmy z siebie coraz więcej. Mogę jedynie powiedzieć, by zawsze byli przy nas, a my damy z siebie wszystko. To przyjemność i zaszczyt mieć ich wsparcie.

– Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich kibiców. Jestem szczęśliwy, że tu jestem. Jesteście niesamowici, top jako kibice. Dziękuję za wsparcie i czułość dla mnie i całego zespołu. Dziękuję bardzo – dodał w języku włoskim Brahim.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!