Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Wymiana Saúla na Griezmanna i wstępne porozumienie Messiego z Barceloną to główne tematy na czwartkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Zmiana La Ligi” – MARCA ogłasza, że Saúl i Griezmann szykują się do odwrotnej przeprowadzki. Barcelona i Atlético pracują nad operacją, która jeśli doszłaby do skutku, dałaby oddech kasie Blaugrany i pozwoliłaby odejść Hiszpanowi. Wymiana dopasowuje się dodatkowo do planów sportowych obu ekip.

Na górze: wstępne porozumienie z Messim – Argentyńczyk podpisze 5-letnią umowę z Barceloną i obniży zarobki o 50%; wszystko dla Mbappé – Francuz powtarza, że nie przedłuży kontrakt, a zaoferowane zostanie mu wejście na poziom Neymara.

Poza tym na dole: Chiellini, stoper przez całe życie – reportaż dziennika; Pogačar zorganizował swoje święto w dniu Święta Narodowego Francji – wygrał etap Tour de France i rozstrzygnął wyścig; golfista Jon Ramh chce naśladować Ballesterosa – zaczyna się turniej British Open.

AS
Article photo

„Messi pięć lat więcej” – AS przekazuje, że istnieje wstępne porozumienie, by Argentyńczyk odnowił kontrakt z Barceloną. Obniży o połowę pensję na ten sezon, ale dostanie premię za pozostanie. La Liga ma ostatnie słowo.

Na dole w sekcji Królewskich: kupienie gola jest potrzebą – Realowi Madryt od odejścia Cristiano brakuje bramki na mecz.

Na górze: Griezmann zbliża się do Atlético – Francuz nie zostanie w Barcelonie i jest gotowy obniżyć zarobki, by znowu zostać rojiblanco; Saúl wejdzie w skład złożonej operacji, którą nakręcił Simeone. Na dole w sekcji Federacji: Rubiales proponuje zreformowanie La Ligi, a Tebas odmawia.

Poza tym na dole: Pogačar jest nie do pobicia – lider, tym razem przy wsparciu drużyny, wygrał także królewski etap; Jon Rahm rusza teraz po British Open – ujawnił, że uraz przy narodzinach uniemożliwia mu wykonywanie pełnego swingu.

Mundo Deportivo
Article photo

„Messi 5 lat” – Mundo Deportivo informuje, że Barcelona i crack dopinają porozumienie na połączenie swoich losów do 2026 roku, czekając na zamknięcie małych spraw technicznych. Leo obniży zarobki o 50%, a klub czeka na to, by La Liga zatwierdziła jego wpisanie do drużyny. Na pasku: Barcelona nie opłaci części pensji Griezmanna.

Na górze: FlorenGate – wciąż wyciekają nagrania z prezesem Królewskich – „CR7 to imbecyl, Mou jest nienormalny, a Del Bosque to niedołęga”.

Poza tym na dole: PSG pozyskuje Donnarummę, MVP EURO; Pogačar pokazuje, kto rządzi - wygrał i powiększył przewagę jako lider; „Przyjeżdżam do Tokio z pełną sportową dojrzałością” – w cyklu olimpijskim wywiad z pływaczką Jesicą Vall; Jon Rahm faworytem British Open w poszukiwaniu wyrównania dubletu Tigera Woodsa.

Sport
Article photo

„Messi 2026” – Sport podaje, że Barcelona doszła do wstępnego porozumienia z Leo w sprawie odnowienia jego umowy na 5 lat i zapewnia sobie jego pozostanie do końca kariery. Argentyński crack daje przykład i obniża o połowę pensję, by móc zostać w Barcelonie.

Na dole w sekcji Królewskich: „Cristiano to imbecyl, a Mourinho jest nienormalny” – wciąż wyciekają kontrowersyjne nagrania z prezesem Królewskich.

Na górze: Griezmann, kierunek Atlético – Francuz chce odejść jedynie do byłego klubu, a Barcelona szuka zamknięcia porozumienia. Poza tym na dole: Hiszpanie docierają do Tokio, by przygotować się do Igrzysk.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!