REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszy trening

Królewscy stawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie odbyli kolejny trening w tym tygodniu. Z drużyną nie pracowało czterech zawodników.
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiejszy trening
Fot. Getty Images

Zawodnicy Realu Madryt nie mają czasu na odpoczynek i po wczorajszej wygranej z Atalantą rozpoczęli dzisiaj przygotowania do kolejnego meczu, który tym razem rozegrają w La Lidze. W sobotę na Estadio Balaídos Los Blancos zmierzą się z Celtą Vigo, a spotkanie w Polsce pokaże CANAL+ Sport 2 dostępny na platformie Player.pl.

Piłkarze, którzy grali we wczorajszym spotkaniu, odbyli sesję regeneracyjną, ale niezdolnych do gry jest nadal czterech graczy:

REKLAMA
REKLAMA
  • Eden Hazard kontynuował rehabilitację po kontuzji prawego mięśnia lędźwiowego. Belg pozostał w klubowych budynkach.
  • Álvaro Odriozola trenował indywidualnie i na boisku. Klub wciąż nie poinformował, z jakim problemem zmaga się Hiszpan.
  • Dani Carvajal kontynuował rehabilitację po kontuzji prawego uda. Hiszpan pozostał w klubowych budynkach.
  • Mariano Díaz kontynuował rehabilitację po kontuzji lewego biodra. Hiszpan trenował indywidualnie i na boisku.

Zajęcia dla pozostałych graczy rozpoczęły się od intensywnej rozgrzewki z piłką i bez niej. Następnie pracowano nad podaniami, kontrolą futbolówki, grą kombinacyjną i wywieraniem presji na rywalu. Rozegrano też jeden minimecz na boisku o zmniejszonych wymiarach, a także pracowano na wykańczaniem akcji. Zajęcia przebiegały zgodnie z protokołem La Ligi zatwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia i Krajową Radę Sportu.

Zdjęcia z treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA