REKLAMA
REKLAMA

Håland: Zawsze jest miło, gdy ktoś cię chce

Erling Braut Håland w środowym meczu z Sevillą zaliczył 2 gole i asystę. Norweg był rozchwytywany w strefie mieszanej, gdzie wypowiedział się między innymi o zainteresowaniu Realu Madryt czy rywalizacji z Kylianem Mbappé.
REKLAMA
REKLAMA
Håland: Zawsze jest miło, gdy ktoś cię chce
Fot. Getty Images

– Dobrze było strzelić gole. Kocham Ligę Mistrzów i gdy zobaczyłem wczoraj Mbappé strzelającego hat-tricka, dostałem darmową motywację, więc mu dziękuję. Tak, to był miły wieczór.

– Rywalizuję z Mbappé? Nie, nie. Wczoraj widziałem Mbappé strzelającego ładne gole i dostałem od niego darmowe doładowanie [śmiech]. To było fajne.

REKLAMA
REKLAMA

– Fani Realu pragną mojego przyjścia? Zawsze jest miło, gdy ktoś cię chce [uśmiech] – odpowiedział 20-latek.

W nocnym Chiringuito dodatkowo wyróżniono słowa Norwega po przyjeździe do hotelu Borussii w Sewilli. Napastnik zapytany przez dziennikarkę programu czy lubi Hiszpanię, odpowiedział: „Kocham Hiszpanię”.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

REKLAMA