REKLAMA
REKLAMA

Sergio odzyskuje piłkarzy na sobotni mecz

Sztab szkoleniowy Realu Valladolid też nie ma łatwego zadania. Skompletowanie kadry meczowej bez zaciągu z rezerw nie było w ostatni weekend możliwe.
REKLAMA
REKLAMA
Sergio odzyskuje piłkarzy na sobotni mecz
Fot. Getty Images

Real Valladolid zajmuje obecnie miejsce w strefie spadkowej. Powodów tak złej sytuacji jest oczywiście mnóstwo. Jednym z nich są z pewnością przeróżne braki. W ostatni weekend lista nieobecnych wydłużyła się przez zawieszenie Rubéna Alcaraza, Fede San Emeterio i Joaquína Fernándeza. W kadrze na mecz z Eibarem było dwudziestu zawodników, w tym trzech z drugiego zespołu.

REKLAMA
REKLAMA

Alcaraz, San Emetorio i Joaquín powinni być gotowi na potyczkę z Realem Madryt w najbliższą sobotę. Przeciwko Królewskim wystąpić będzie mógł prawdopodobnie także najlepszy asystent Realu Valladolid, Óscar Plano. Pomocnik nie zagrał z Eibarem przez problemy z kolanem, ale już wczoraj pracował z zespołem na pełnych obrotach. Prawdopodobnie w sobotę nie wystąpi za to Jawad El Yamiq, który pojawił się już na boisku treningowym, ale ćwiczył indywidualnie. 

Sergio González nie będzie mógł liczyć także na Lucasa Olazę, który na Ipurui otrzymał piątą żółtą kartkę w tym sezonie. Kilku zawodników wciąż dochodzi do siebie po operacjach: Kiko Olivas, Marcos André, Raúl García Carnero i Pablo Hervías. Dostępny nie będzie też wychowanek Realu Madryt, Javi Sánchez, który leczy uraz kostki. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA