Menu
/ RealMadridTV

Zidane: Varane nie jest gotowy na 100%

Foto: Zidane: Varane nie jest gotowy na 100%
Fot. RealMadridTV

Zinédine Zidane pojawił się dzisiaj na konferencji prasowej przed jutrzejszym ligowym meczem z Villarrealem. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt z tego spotkania dziennikarzami w Valdebebas. Jego zapis pojawi się na portalu tradycyjnie w dniu meczu.

– Mamy dobre wiadomości, bo wszyscy wróciliśmy i mamy mecz, ale mamy też kontuzjowanych graczy. Chcemy skupić się na spotkaniu i rozegrać wielki mecz. Myślimy tylko o grze i o niczym więcej.

– Varane? Dowiesz się jutro. Nie jest gotowy na 100%, bo nie trenował wczoraj. Chce jednak zagrać i być z nami, jest zaangażowany. Zobaczymy jutro, co zrobimy.

– Ramos powinien przestać grać w reprezentacji, jeśli przedłuży umowę? Nie, nie sądzę. Kadra nie ma nic do rzeczy. Chcę, żeby Sergio czuł się dobrze, żeby klub czuł się dobrze i żeby to szło dalej jak zawsze. To nasz lider, dobry człowiek i pokazuje tu swoje. A co do kadry, powinien grać w niej, dopóki zechce.

– Czy ja rozumiem przerwy na reprezentacje? Nie będę wchodzić w tę debatę. Widzę, że terminarz jest przeładowany, to jest prawda. Ja myślę o zdrowiu zawodników, o niczym więcej. Oni nigdy nie stają, nie mówię tylko o moich piłkarzach, wiele ekip ma tę samą sytuację i jestem tym zmartwiony. Nie wchodzę jednak w ten temat, bo mam takie zdanie, ale terminarz tworzą inni ludzie.

– Czy Real za bardzo zależy od Ramosa? Zawsze chcemy mieć naszego kapitana z nami przez to, kim jest i co przekazuje. Gdy go nie ma, musimy radzić sobie z innymi, którzy są tutaj i pracują.

– Czy chcę zakończyć temat kontraktu Ramosa? Mam nadzieję, że rozwiąże się to szybko dla dobra wszystkich, także mojego jako trenera.

– Wszyscy wracający są gotowi do gry od początku? Ty i ja tego nie wiemy, bo nie mieliśmy meczów. Mieliśmy same treningi, ale gracze są przygotowani. Carva i Nacho trenowali normalnie. Case, Eden i Mili to inne przypadki, bo trenowali w domu i wrócili dopiero wczoraj czy 2 dni temu. Znamy jednak sytuację i musimy być grupą, myśląc o tym meczu.

– Z tym terminarzem jest ciężko i będzie tak do końca. To nie jest wymówka, to jest rzeczywistość. Wszystko jest dziwne, także mecze. Jednak taki jest terminarz i musimy grać. Musimy być gotowi i próbować wygrać wszystkie spotkania.

–  Mówi się, że znowu gram o posadę? Cóż, to się nie zmieni. Mówię, że przygotowujemy się do rozegrania dobrego meczu jutro i tyle. Jesteśmy w Realu Madryt i znamy sytuację. Nie możemy zawodzić tu nawet przez minutę, zawsze tu tak było, taka jest rzeczywistość. Taki jest ten klub, ale nie ma problemu.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!