REKLAMA
REKLAMA

Gravesen znowu krytykuje

Duńczyk nie popiera letnich wyjazdów do Azji i Stanów Zjednoczonych
REKLAMA
REKLAMA

Thomas Gravesen, pomocnik Realu Madryt, skrytykował politykę działaczy Realu, która zakłada letnie wyjazdy do Azji i Stanów Zjednoczonych. Duńczyk twierdzi, że zakłóca to prawdziwe przygotownia zespołu do sezonu i przeszkadza w odnoszeniu dobrych wyników w pierwszej części sezonu, w której Duński Drwal za wiele nie grał.

Gravesen powiedział stacji BBC, że cała trasa była "fantastyczna", ale piłkarze przez te mecze "tracą wiele energii i sił", które później bardzo przydają się w meczach ligowych. Duńczyk twierdzi również, że lepszą grę Real zawdzieczą Lopezowi Caro, który zmienił sposób trenowania Blancos: - Trenowaliśmy jak angielskie drużyny, teraz, pod wodzą innego trenera, otworzyły się przed nami nowe możiwości, do treningów podchodzimy zupełnie inaczej.

29-letni Duńczyk przyznał, że z całą drużynę łączą go bardzo dobre stosunki, ale jego najlepszym przyjacielem w kadrze Królewskich jest Anglik Jonathan Woodgate.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

REKLAMA