Hiszpanie mają za sobą wyśmienity mecz, w którym pokonali Niemców aż 6:0. Dla kibiców Realu Madryt był to jednak wieczór pełen niepokoju, ponieważ jeszcze przed przerwą boisko opuścił Sergio Ramos. W 43. minucie kapitana reprezentacji zastąpił Eric García. Ramos poczuł ból w tylnej części prawego uda i po krótkiej konsultacji ze sztabem medycznym opuścił boisko.
Tuż po ostatnim gwizdku pomeczowego wywiadu udzielił Luis Enrique, który został oczywiście zapytany o urazy Ramosa i Canalesa, ponieważ pomocnik zszedł z murawy jeszcze wcześniej. „To niewielkie urazy mięśniowe. Jest mi przykro z powodu klubów, ale myślę, że to drobne kontuzje”, przyznał selekcjoner reprezentacji Hiszpanii.
Jutro lub pojutrze Ramos stawi się oczywiście w Valdebebas, gdzie zostanie jeszcze przebadany przez klubowych lekarzy. Na ten moment nadal nie sposób określić, ile może potrwać jego przerwa w grze. Pod znakiem zapytania wciąż stoi jego występ w sobotnim spotkaniu z Villarrealem.
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się