Wszystko zaczęło się od krytyki ze strony pomocnika Realu Madryt w kierunku cieszynek takich zawodników jak Pierre-Emerick Aubameyang czy Antoine Griezmann, który jego zdaniem dają zły przykład dzieciom. Gabończyk wziął te słowa do siebie i zaatakował Niemca na Twitterze, na co ten subtelnie odpowiedział. Na końcu wszystko wmieszał się jeszcze Mesut Özil, kolega napastnika z Arsenalu i były kolega Kroosa z reprezentacji.
Özil pożegnał się z reprezentacją w 2018 roku po mundialu, a podstawą jego decyzji miało być zmęczenie rasizmem ze strony kibiców. Chociaż pojawiły się plotki o złych stosunkach pomocnika Kanonierów z Kroosem, to BILD określa ich stosunki w kadrze jako neutralne. Żaden z nich nie skomentował wpisu Mesuta na Twitterze. Gracz Królewskich na zapytanie dziennika odpisał jedynie: „Nikt mnie już niczym nie zaskakuje. Uznałem to za coś zabawnego, ale już to odhaczyłem i zostawiłem za sobą”.
Tematu publicznie nie chciał podjąć także Antoine Griezmann, którego Kroos skrytykował za cieszynki rodem z gry Fortnite. BILD dodaje, że poza tym Niemiec w podcaście nagrywanym z bratem komentował również celebracje goli przez kolegów z klubu. O geście wykonywania telefonu do rodziny przez Sergio Ramosa: „Wszystko jest w porządku, ale to nic specjalnego, ja też dzwonię do domu po meczu”. A Cristiano? „On też ma specjalną pozę. Ale w tym przypadku jestem stronniczy, cieszyłem się jego golami. On może świętować ile chce!”.
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się