REKLAMA
REKLAMA

Podcast RealMadryt.pl – 33. odcinek [AUDIO]

Zapraszamy do wysłuchania trzydziestego trzeciego odcinka podcastu portalu RealMadryt.pl, który poświęcony jest przede wszystkim przegranej z Szachtarem, decyzjom i przyszłości Zinédine'a Zidane'a oraz Klasykowi.
REKLAMA
REKLAMA
Podcast RealMadryt.pl – 33. odcinek [AUDIO]
Fot. Gouda

Trzydziesty trzeci odcinek podcastu portalu RealMadryt.pl. Jarek „El Jarek” Chomczyk, Mateusz „Klatus” Wojtylak i Krzysztof „KRot” Rot analizują porażkę z Szachtarem pod względem gry i problemów drużyny (od 1:35) oraz występów indywidualnych, w szczególności Marcelo (9:46) i Luki Jovicia (21:08). Poza tym komentują decyzje Zidane'a (30:26), jego ruchy po powrocie na ławkę Królewskich (40:47) oraz spekulacje dotyczące jego zwolnienia (47:00). Na koniec zajmują się Klasykiem i składem na ten mecz (1:00:17). Dodatkowo podcast zawiera niespodziankę od naszego partnera portalu Player.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Domyślnie podcast jest publikowany na portalu Soundcloud.  Nasz podcast można znaleźć także na Spotify, iTunes czy Podcasty Google. Podkreślamy, że zaktualizowanie feedu danej platformy o najnowszy odcinek zależy od jego trybu czy algorytmu.

Wcześniejsze odcinki naszego podcastu można znaleźć tutaj. Mamy nadzieję, że zainteresują was nasze opinie. Miłego słuchania.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

REKLAMA