Luis Enrique ogłosił nazwiska zawodników, którzy udadzą się niebawem na zgrupowanie reprezentacji. Hiszpanie najpierw zmierzą się 7 października towarzysko z Portugalczykami, a następnie zagrają dwa mecze w Lidze Narodów. 10 października ich rywalem na Estadio Alfredo Di Stéfano będą Szwajcarzy, a trzy dni później na wyjeździe Ukraińcy.
Real Madryt będą reprezentowali tym razem tylko Sergio Ramos i Dani Carvajal. W kadrze nie znalazł się Marco Asensio, który dopiero co wrócił do gry po kontuzji kolana, a także Isco, który nie był też obecny na wrześniowym zgrupowaniu. Na kadrę udadzą się za to Sergio Reguilón i Dani Ceballos. Niespodziewanie powołania otrzymali również Sergio Canales i José Campaña.
Kadra Hiszpanii na mecze z Portugalią, Szwajcarią i Ukrainą:
Bramkarze: De Gea (Manchester United), Kepa (Chelsea) i Unai Simón (Athletic)
Obrońcy: Jesús Navas (Sevilla), Carvajal, Sergio Ramos (obaj Real Madryt), Pau Torres (Villarreal), Eric García (Manchester City), Diego Llorente (Real Sociedad), Gayá (Valencia) i Reguilón (Tottenham)
Pomocnicy: Busquets (FC Barcelona), Rodri (Manchester City), Fabián Ruiz (Napoli), Mikel Merino (Real Sociedad), Ceballos (Arsenal), Canales (Betis) i José Campaña (Levante)
Napastnicy: Rodrigo (Leeds), Oyarzabal (Real Sociedad), Ansu Fati (FC Barcelona), Gerard Moreno (Villarreal), Dani Olmo (Lipsk), Traoré (Wolverhampton) i Ferrán (Manchester City)
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się