Zgodnie z zapowiedziami kolorem dodatkowym na nowe rozgrywki ma być róż. Pojawi się on na koszulkach Los Blancos po raz drugi w historii. Wcześniej klub korzystał z niego w sezonie 2014/15. Jeśli chodzi o trzeci trykot na rozgrywki 2020/21, będzie on czarny i pojawią się na nim różowe dodatki.
Wzór trzeciego stroju jest podobny do koszulki domowej, czyli Adidas odchodzi od trzech pasków na ramionach i przenosi je na bok koszulki. Poza tym trykot otrzyma dodatkowy wzór, który Footy Headlines określa mianem kwiatowego wzoru. Nie informuje się o jego dodatkowym czy głębszym znaczeniu.
Jeśli chodzi o pozostałe trykoty, wzór pierwszej koszulki pokazaliśmy tutaj. Do tego spekulowano, że drugi strój będzie różowy i będzie posiadać granatowe wstawki.

Footy Headlines dodaje, że nie jest ostateczna wersja koszulki, bo kwiatowy wzór ma być trochę inny i dodatkowo końcówki rękawków mają być tylko czarne bez tego dodatku, który występuje na nich w powyższej wersji stroju. Taka ma być jednak jego ogólna tonacja i kolorystyka.
Komentarze (59)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się