REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo: Wciąż wierzę w Madryt

Brazylijczyk o Mistrzostwach Świata i młodych gwiazdkach ligi hiszpańskiej
REKLAMA
REKLAMA

Jako że nasz snajper ma teraz więcej czasu na różne przemyślenia, podzielił się swoimi spostrzeżeniami z dziennikarzami Asa.

Ronaldo po raz kolejny wspomina o marzeniu, aby zostać najskuteczniejszym piłkarzem w historii piłkarskich Mistrzostw Świata. Podkreśla jednak, że będzie miał trudnych konkurentów w walce o tytuł króla strzelców. Wspomina nazwiska: Henry, Raul, Crespo, van Nistelrooy.

Brazylijczyk nawiązuje także do swojego rodaka Robinho - Talent płynie w żyłach tego chłopaka i może w każdym momencie wybuchnąć.

Ronaldo bardzo chwali także wschodzącą gwiazdę FC Barcelona - Chciałbym, aby Messi był Brazylijczykiem. On jest niesamowity, gra świetnie, jest na szczycie tej generacji młodych piłkarzy - kończy kontuzjowany zawodnik Realu.

Nasz napastnik nie omieszkał także dodać, iż jest pełen wiary w swój klub i wierzy w poprawę gry oraz osiąganięcie lepszych wyników.

fot. abc.net au Ronaldo: Kiedyś to się biegało

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

REKLAMA