Menu

Dzisiejsze okładki

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

W poniedziałek cztery największe dzienniki sportowe w Hiszpanii połączyły swoje siły i dołączyły do akcji Rafy Nadala oraz Paua Gasola pod hasłem #NaszeNajlepszeZwycięstwo.

MARCA
Article photo

„#NaszeNajlepszeZwycięstwo” – MARCA łączy siły z pozostałymi trzema największymi dziennikami sportowymi w Hiszpanii. Solidarnościowa inicjatywa w walce z koronawirusem: gazety dołączają do Nadala i Gasola, tworząc historyczne wydania. W sercu wypowiedzi bohaterów akcji.

Badmintonistka Carolina Marin: „Od dwóch miesięcy nie dotykam rakiety”.
Kolarz Alejandro Valverde: „Nie ma sensu utrzymywać 3-tygodniowych wyścigów”.
Koszykarz Pau Gasol: „Tęsknimy za uściskaniem bliskich”.
Kapitan tenisistów Sergi Bruguera: „Niektórzy tenisiści zapłacą za tę przerwę”.
Kierowca Carlos Sainz: „Zachęcam rząd, by był odważny”.
Lekkoatletka María Vicente: „Przełożenie Igrzysk jest dla mnie korzystne”.
Motocyklista Marc Márquez: „Gdy ścigasz się, pokazujesz swój poziom”.
Kierowca Carlos Sainz Jr.: „Odwołanie sezonu byłoby bardzo złe dla F1”.

Motocyklista Álex Márquez: „Chcę wywalczyć nowy kontrakt swoimi wynikami”.
Tenisista Marcel Granollers: „O grę w tym roku będzie trudno”.
Golfista Sergio García: „Nie chcemy turnieju Ryder bez kibiców”.
Pływaczka Teresa Perales: „Zamieniłabym swoje medale na zostanie lekarzem i pomaganie”.
Trener Julen Lopetegui: „Zdrowie to czerwona linia, która powinna być utrzymana”.
Tenisista Rafa Nadal: „Sportowiec żyje z kibiców”.
Tenisista Feliciano López: „Nie interesuje mnie turniej Mutua bez kibiców”.
Toreador El Juli: „Medycy grają o życie z powołania”.

AS
Article photo

„Priorytet to wirus, a nie granie” – AS dołącza do historycznej akcji #NaszeNajlepszeZwycięstwo razem z trzema dziennikami, Nadalem, Gasolem i garścią mistrzów.

Pod tym hasłem zebrano już 8 milionów euro. „Zjednoczeni jesteśmy silniejsi”.

Mundo Deportivo
Article photo

„Solidarni giganci” – Mundo Deportivo pisze o historycznym wydaniu czterech dzienników sportowych. Wspólne wywiady z liderami kampanii oraz 13 innym gwiazdami hiszpańskiego sportu. Nadal: „Nie sądzę, że rozważny będzie powrót do gry w tenisa w krótkim okresie”. Gasol: „Wiele rzeczy się zmieni”; „Chciałem wystąpić na Igrzyskach w Tokio, ale teraz żyję tylko z dnia na dzień”.

Poza tym na czerwonym pasku: minister zdrowia ostrzega, że nie może zapewnić, iż profesjonalny futbol wróci przed latem; Barcelona utrzyma Fatiego w pierwszym zespole, ale nie wyklucza, że będzie rozgrywać mecze w rezerwach.

Sport
Article photo

„Zwyciężymy!” – Sport także pisze o historycznym wydaniu. Cztery wielkie dzienniki sportowe z Hiszpanii łączą najlepszych hiszpańskich sportowców w walce z koronawirusem.

Na dole wypowiedzi gwiazd. Nadal: „Najbardziej tęsknię za kontaktem z ludźmi, nawet bardziej niż za grą w tenisa”. Pau Gasol: „Musimy żyć bez strachu, ale z wiedzą i wyciągniętymi wnioskami”. Marc Márquez: „Przydała mi się przerwa, ale gdybyśmy wiedzieli, co nas czeka...”. Carlos Sainz: „Trzeba spróbować już wyjść, bo każdy upływający dzień sprawi, że będzie o to trudniej”.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!