REKLAMA
REKLAMA

Barcelona i Real razem pojadą na Camp Nou

Barcelona zgodnie z zaleceniami służb zbierze się na zgrupowaniu przedmeczowym przed Klasykiem. Co ciekawe, Katalończycy spotkają się w hotelu, z usług którego od lat korzysta także Real Madryt.
REKLAMA
REKLAMA
Barcelona i Real razem pojadą na Camp Nou
Fot. Getty Images

Media podają, że w środę dojdzie do niecodziennej sytuacji, w której dwa zespoły znajdą się przed spotkaniem w tym samym hotelu oraz odjadą o tej samej porze na stadion. W sumie na około 800-metrowej trasie eskortować ich będzie nawet 30 furgonetek policji.

Podkreśla się, że Barcelona przed meczami domowymi nie ogłasza zgrupowań przedmeczowych, a zawodnicy przyjeżdżają na Camp Nou na mecz własnymi samochodami. Policja miała jednak poprosić klub o zmianę planów ze względów bezpieczeństwa.

REKLAMA
REKLAMA

W telewizji La Sexta dodano, że autobus Realu Madryt będzie miał w stolicy Katalonii przydzielone dla siebie 12 furgonetek policji, które będą eksortować go z lotnistka do hotelu i ze stadionu na lotnisko. Co więcej, służby miały poprosić, by Real Madryt, Barcelona i sędziowie dla bezpieczeństwa i pewności zameldowali się na Camp Nou już o 18:00.

Królewscy w tym momencie najbardziej martwić się mają wyjazdem ze stadionu i opuszczeniem Barcelony. Mówi się, że najbardziej radykalni separatyści mogą zablokować wyjazd Królewskich, a policja już pracuje nad tą sytuacją i planem awaryjnym.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

REKLAMA